Kayganlaştırıcı ve gebelik planlama

Peripadisahininkizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
806
738
Kullandığım kayganlaştırıcıda sperm öldürmez yazıyor ama pek güvenemiyorum kullanmayınca da çok yoğun tahriş sorunum ortaya çıkıyor evlililiğin ilk yılı düzenli cinsel ilişkiye giremiyordum sonra bunu keşfettim de rahatım şimdi baya fazlasıyla kullanıyoruz . Eşim de alıştı yoğun kayganlık ıslaklık olmasına Şimdi gebelik planlıyorum nasıl yapmalıyım bilemiyorum.

Güncelleme: cabs glide kayganlaştırıcı kullanıyordum ve hamileyim kullanırken oldu bu da araştıranlar için dursun soruyu sorduktan yaklaşık 1.5 ay sonra oldu

Son düzenleme:
dr una danıs. kadın dogum :) bana onermemısti. esının alısması degıl senın alısman onemlı tahrıs olan sensin:)

Valla kayganlaştırıcı kullandığını bildiğim en yakın arkadaşlarımdan biri şu an 7,5 aylık hamile. Kayganlaştırıcı sperm öldürüyor diye bir şey duymadım hiç. Gebelik kolaylaştırıcı etiketlileri bile var üstelik

ben bi ara kullaniyordum ozaman gebelik istiyordum ama olmadi ben olsam kullanmazdim

Bazıları öyleymiş ki sanırım benim kullandığım açıklamasında öldürmez yazıyor belki kullanım miktarını iyice azaltabilirim bilemiyorum

Sperm öldürür mü bilmem ama bedeninde lubrikasyon oluşmuyor mu oluşmuyorsa niye diye bir doktora danışmak iyi olur, kayganlaştırıcı şimdilik işinize yarıyor ama bir sorun varsa onu kökten çözmek daha iyi olurdu.

oluyor ama bir süre sonra kuruma oluyor. Doktora gitmiştim ama belli bir tedavi vermedi sorun yok diye.
Miktar olarak az gibi ve tahriş sonucu 2. İlişki olmuyordu ara vermek durumunda kalıyordum 2 gün

oluyor ama bir süre sonra kuruma oluyor. Doktora gitmiştim ama belli bir tedavi vermedi sorun yok diye.
Miktar olarak az gibi ve tahriş sonucu 2. İlişki olmuyordu ara vermek durumunda kalıyordum 2 gün
Anladım, bize sponsorumuz olan bir marka kayganlaştırıcı göndermişti o zaman ilişkim yoktu arkadaşıma verdim, sonra hamileyim dedi. Herhalde öldürmüyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…