Kaybettigimiz kuzenim icin yardimlariniza ihtiyacim var.

wisne83

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
449
982
40
Sevgili arkadaslar eylul ayinda 23 yasinda kuzenim Sezen Zambak i ege universitesi kampusunde gerceklesen bir kaza da kaybettik.acili dayicigimin sesini duyurabilmemiz icin yardimlariniza cok ihtiyacim var.

Adaletin yerini bulmasi icin sosyal medya maalesefki buyuk onem tasiyor.sosyal medya hesaplarindan #sezenzambak etiketlerinde kaza ile ilgili bilgi ve sezenimizin babasinin mesajlarini bulabilirsiniz.lutfen repost yapip sezenin huzur icinde olmasina ailesinin bi nebze sukun bulmasina yardim edin.

Hepinize simdiden cok tesekkur ederim.(sevgili mune konum bir sure tasinmaz ve burada kalirsa daha cok kisiye ulasabilir diye dusunuyorum.tesekkurler.)

Çok çok üzücü bir olay, Allah hepinize sabır versin. Umarım destekler işe yarar, bu acının telafisi olamaz ama en azından katiller elini kolunu sallayarak hayatlarında devam edemesinler.

Çok çok üzücü bir olay, Allah hepinize sabır versin. Umarım destekler işe yarar, bu acının telafisi olamaz ama en azından katiller elini kolunu sallayarak hayatlarında devam edemesinler.
Maalesef ediyorlar.sofor ege universitesindeki isine geri dondu.eayni traktorle ayni yollarda gezmeye devam ediyor.bizimde derdimiz bu.dayim ve ailesinin hayati o gun durdu.geri kalan herkes hic bisey yokmus gibi devam etmesin.

Ben hatırlıyorum haberlerlerde görmüştüm.. inanın izlediğim gün içim parçalandı, başınız saolsn tez zamanda adalet yerini bulur inşallah..

Başınız sağolsun, kuzeninizin elinde telefon mu var? Bu yüzden mi şoför tam kusurlu olarak görülmedi?

Ben hatırlıyorum haberlerlerde görmüştüm.. inanın izlediğim gün içim parçalandı, başınız saolsn tez zamanda adalet yerini bulur inşallah..
Cok tesekkur ederim.evet ulusal basina cikti.cok aciymis genc kaybi.maalesef bizde ogrendik.her kayip cok aci ama bide boyle civil civil basarili 23 yillik hayati boyunca insanlari incitmekten imtina etmis bir insan olunca daha da aci imis.

Başınız sağolsun
Haberlerde izlemiştim çok üzülmüştüm
Hala daha üzgünüm

Başınız sağolsun, kuzeninizin elinde telefon mu var? Bu yüzden mi şoför tam kusurlu olarak görülmedi?
Tesekkur ederim.elinde telefon olup olmadigi ile ilgili kesin bisey bilmiyorum.ama bizede oyle geldi..ilk cikan raporda sofor %100 kusurlu bulunmustu.cunku 12 metrelik yolu bitirmesine sadece 1 metre kalmis.bu bir kistasmis bu tip kazalarda.traktorde 3 kisi var.sofor o traktorde olmamasi gereken iki kisiyle sohbet halinde ve onunda telefonla mesajlastigi ifadesinde mevcut.elbette neyin ne olduguna mahkeme karar verir.fakat bizim piril piril evladimiz topragin altina girmisken bu olayda sorumlulugu olan herkesin hayatina kaldigi yerden hic bisey olmamis gibi devam ediyor olmasi bizim zorumuza gidiyor.babasi annesi icin hayat o gun durdu.dayicigim adaletin yerini bulmasi icin destek bekliyor.lutfen sosyal medyadan paylasarak destek verin.sevgiler.

Başınız sağolsun. Anne-babasına Allah büyük sabırlar versin. Okurken bile insan nasıl etkileniyor.

Olayı haberler izlemiştim. Ama geçen gün sosyal medya da dayınızın ( ölen kızın babasının) paylaşımı vardı bu konu ile ilgili. Okuduğum sosyal paylaşım sitesi zaten bu gibi durumlarda çok fazla kamuoyu yaratıyor. Ve baskı oluşturuyor. O şoförün ceza alması kuzeninizi getirmeyecek ama biraz olsa da içinizi rahatlatacak. O yüzden peşini bırakmayın.

Mısra Sel (Tren kazasında oğlunu kaybeden anne) Rabia Nazın babası her gün sürekli paylaşımlarda bulunuyorlar siz de öyle yapın. Konunun unutulmamasını sağlayın. Başka türlü maalesef suçlular cezalandırılmıyor, ya da ödül gibi cezalar veriliyor.

Umarım adalet yerini bulur.

ege bize çok yakın , duyduğumda çok üzülmüştüm bende olabilirdim , bir yakınımda o kadar iyi anlıyorum ki acınızı ve hangi adaletle bu adam serbest kalıyor delircem gerçekten çok çok üzüldüm .

Haberi duyduğumda ciğerim yanmıştı..
Ben böyle pisi pisine kayıpları sindiremiyorum...
Ne denir de bilmiyorum.
İnşallah içinizin ferahlamasina sebep olacak ne varsa gerçekleşir 🙏

X