Kaybedilen bebiş

ay çok sevindim....ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN BEBEGİNİZİ..SEVGİLERİMLE..

Esen ve nursist arkadaşim yazilarinizi şimdi okudum...bildiğim kadariyla herkeste aynibelirtiler olmuyomuş.mesela benim önceki hamişliğimde göğüs ağrilarim hemen geçmiş hamileliğim devam ediyodu.şimdide iştahim ilk günlerdeki gibi çok değil.ama bende hep doktora gitmek bebişimi görmek istiyorum.doktorum çok iyi benim sormama gerek birakmadan her şeyi anlatiyor dr. çok önemli ona göre içimiz rahat oluyo dimi?... Kalbinizi ferah tutumaya çalişin kizlar zor ama! Bende evdekilerle girgir geçiyorum keşke imkan olsada eve ulturason makinesi alsak diyorum :)

Hiii bide dinlenin yormayin kendinizi bol bol su için bebeğinizi besleyin hepimiz allah a emanetiz arkadaşlar

Hiii bide dinlenin yormayin kendinizi bol bol su için bebeğinizi besleyin hepimiz allah a emanetiz arkadaşlar

galiba hamileler hep aynı şakayı yapıyorlar bende eve ultrason makinası alalım dedim eşime yok daha neler diyor.
dediğin gibi dr çok önemli ama ne olursa olsun Rabbim eğer iznetmişse dünyaya gelmelerini biz ne yaparsak yapalım gelecekler hakkımızda hayırlısı olsun Allah sağlık versin inşallah:ecrin_bebek:

esen81 ben neyaptımsırnaşık şey ben böyle 1 saat bile duramam dedim we eşimide ayaklandırdım hastaneye gittik bugün.. adamda telaşlandı tabii doktorada diyememki içimde kötü bi his war ondan geldim diye sancım war telaşlandım ondan geldim dedim ultrasonla bakıldı tabi herşey gayet normal dedi dr.da...ama bebeğimi gördüm ya inanmıyorumm başını yana çewirmiş elinide yumuk yapmış yatıyordu kalbinin atışlarınıda gördümm aklıma takılan bütün sorularıda sordum bundan sonrası allaha emanet artık
offff şükürler olsun allahıma
canım sende git için rahat etsin wallahi durulmuyor öyle şüphelerle ama inan herşey gayet normal çıkıcak seninde:CüvCüv:
sağlıkla kal

çok sevindim canım o işi bende çok yapıyorum nerdeyse her hafta dr a gider olduk benim zaten salı rapor almak için gitmem gerekli o arada bakar dr um iyidir inşallah hayırlısıyla kucağımıza da bir alsak

canım çok sevindim.şükürler olsun:Saruboceq:
ben bile kacıncı haftamdayım telaşlanıyorum..
her hafta dediğiniz gibi hemen hemen gidiyorum..

arkadaşlar bişey daha sorucam bende istanbuldayım anadolu yakasında.. hastaneye gidiyorum ama malum yoğunluktan ilgi oranı düşüyor ister istemez bu yüzden diğer yandanda özele gitmek istiyorum ama istanbulda bildiğim duyduğum ne bi hastane war nede doktor tabii fiyatıda önemli dün kadıköy şifayı aradık 210 tl dedi bi muayeneye ya yuh dedim bu ne sanki doğurtacaklar.. tawsiye edebileceğiniz biri yada biyer warmıı ???

tatlım ben anadolu yakasındayım uygun hastaneler var o kadar pahalı olmaması gerekiyor yaaaa

bilmiyorumki hangi hastaneler war bilsem ona göre bi adım atıcam ama nasıllar bilgim yok bakıcaz artık sağolasın esen

canım çok tebrik ediyorum Allah yardımcın olsun..çok dikkat et kendine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…