Kaybedilen bebiş

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar acil tecrubelerinize ihtiyacim var...biraz üzücü bi konu ama ne olur affedin beni... Ben 3,5 aylik hamileyim bu zamana kadar hep düşük tehlikem vardi ilaçlar kullandim bebeğimin sağliğinda bi problem olmadi şimdiye kadar.geçtiğimiz sali günü dr.a gittiğimde bana senin ağrilarin olmuş dedi doğruydu ama ben umursamamiştim dr.sa ağri olursa düşük olur dedi bana iğne verdi o gün vurundum geçmesi gerekirken aksine o gece sancilar beni uykumdan uyandirdi karnim firt firt atti sanki bişeyler patladi...dr.umu aradim sanci geçmedi diye yarinda geçmezse yine vurun dedi ertesi gün sanci olmadi hiç şimdi çok korkuyorum acaba bebişime bişey oldumu karnimda... Bebek anne karninida ölürse kadin bunu nasil anlayabilir bildiğim kadariyla kanama falan olmuyo

canım ben anlayamamıştım..
kontrole gitiğimde iki hafta önce durduğunu öğrenmiştim kalbinin..
sen kötü şeyler düşünme lütfen..
hem bence doktoruna git tekrar gör bebeğini ve güzelce atan kalbini..

canım ben anlayamamıştım..
Kontrole gitiğimde iki hafta önce durduğunu öğrenmiştim kalbinin..
Sen kötü şeyler düşünme lütfen..
Hem bence doktoruna git tekrar gör bebeğini ve güzelce atan kalbini..

teşekkür ederim yarin gidiyorum dr.a umarim iyi şeyler duyarim 9 ay kalkmadan yatmaya raziziyim bir düşük daha yaşamak istemiyorum çünkü

canım aklına kötü şeyler getirme...ama malesef bebegin küçük oldugu için anlayamazsın bişey olup olmadıgını.ancak doktora gidersen ultrasonla belli olur bebeginin yaşayıp yaşamadıgı...umarım herşey yolundadır.kalbini ferah tut.ALLAH BEBEGİNİ SANA BAGIŞLASIN....SEVGİLERİMLE

teşekkür ederim yarin gidiyorum dr.a umarim iyi şeyler duyarim 9 ay kalkmadan yatmaya raziziyim bir düşük daha yaşamak istemiyorum çünkü

bende ilk başlarda çok korktum aynı şeyleri yaşıyacak mıyım diye..
Allahım yardımcın olsun..:teselli:
iyi haberlerini yaz bize olur mu:Saruboceq:

bende ilk başlarda çok korktum aynı şeyleri yaşıyacak mıyım diye..
Allahım yardımcın olsun..:teselli:
Iyi haberlerini yaz bize olur mu:saruboceq:

tamam yarin inşallah iyi haberleri yazarim... Internet zararli diye onu bile kullanmiyordum ama dayanamadim

eğer kalbi durusa gögüslerin iner canım acısı ve sertliği geçiyor ondan anlayabilirsin çünkü ben ondan farketmiştim inş yaşamazsın fakat kalbini ferah tutman gerek allahın dediği olur herzaman yinede dr unla sık sık irtibata geçki sürekli kontrol altında kalmaya çalış cnm bişi olmaz inş allah kucağına almayı nasip etsin inş

eğer kalbi durusa gögüslerin iner canım acısı ve sertliği geçiyor ondan anlayabilirsin çünkü ben ondan farketmiştim inş yaşamazsın fakat kalbini ferah tutman gerek allahın dediği olur herzaman yinede dr unla sık sık irtibata geçki sürekli kontrol altında kalmaya çalış cnm bişi olmaz inş allah kucağına almayı nasip etsin inş

İNŞALLAH ÖLE BI BELIRTIDIR.ÇÜNKÜ GÖĞÜSLERIMDEKI ŞİŞLİİKTE ACI DA DAHA GEÇMEDİ...:Saruboceq:

ilk bebeğimi 2.5 aylıkken kaybettim önceleri sadece hafif pembe leke vardı herkez normaldir dedi inandım önümüz bayramdı malum nedenlerden doktora gitmeyip inanmayı seçtim ara ara lekeler devam etti ve bayramın 4. günü tamamen kana dönüşünce hastanenin yolunu tuttuk kalbi durmuş bebeğimin aldırın dedi doktor dünyam yıkıldı sanki ama bundan daha büyük bir acı yaşayacağım aklıma hiç gelmezdi kızımı biricik azramı 10.5 aylıkken tamda bayrama ki ikiside kurban bayramıydı 4 gün kala kaybettim tesadüf mü bilemiyorum umarım sen bunların hiçbirini yaşamazsın canım bebeğin doğuma kadar da doğumdan sonrada tüm hayatın boyunca yanında olur inşallahhhhh Allah bütün hamişlerimizin yanında olsun bebeklerini onlara bağışlasın inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

nasıl bir iğne verdi düşük olmaması için falanmı benim 7 aylık bebeğim karnımda öldü gece uykumdan uyandıran hareketleri birden durdu ben ordan anladım panik yapma zamanda kaybetme doktorunu sık sık ara üç aylık olmuş zaten korkma inşallah sağlıkla bebeğine kavuşursun

canım inşallah bişey olmaz bebeğine. bende aynı şeyi yaşadım karnımda öldü bebeklerim. ikizlerdi. benim sadece tüm hamilelik hallerim birden kesilmişti. herşey birden normale döndü. mide bulantım, halsizliğim, anında geçmişti. ama bende bunun bi belirti olduğunu şimdi anlıyorum. o zaman dördüncü aya girdiğimden o ilk sıkıntılı dönemin geçtiğini düşünmüştüm.

nasıl bir iğne verdi düşük olmaması için falanmı benim 7 aylık bebeğim karnımda öldü gece uykumdan uyandıran hareketleri birden durdu ben ordan anladım panik yapma zamanda kaybetme doktorunu sık sık ara üç aylık olmuş zaten korkma inşallah sağlıkla bebeğine kavuşursun

evet düşük olmaması için verdı haftada bır kullan dedi arayıp ağrılarımın geçmediğini söleyıce ertesı gün akşama kadar geçmezse yıne vurun ıstıraht et dedi ağrı geçtiği için vurunmadım bende

canım inşallah bişey olmaz bebeğine. bende aynı şeyi yaşadım karnımda öldü bebeklerim. ikizlerdi. benim sadece tüm hamilelik hallerim birden kesilmişti. herşey birden normale döndü. mide bulantım, halsizliğim, anında geçmişti. ama bende bunun bi belirti olduğunu şimdi anlıyorum. o zaman dördüncü aya girdiğimden o ilk sıkıntılı dönemin geçtiğini düşünmüştüm.

mıde bulantım sabahları devam edıyo halsızlığim bi hafta sürmüştü zaten sık sık ıdrara çıkıyorum hala yaaa böle kendımı dınlemeyi de hiç sevmıyorum nasıl sabah etcem bılmıyorum....

ilk bebeğimi 2.5 aylıkken kaybettim önceleri sadece hafif pembe leke vardı herkez normaldir dedi inandım önümüz bayramdı malum nedenlerden doktora gitmeyip inanmayı seçtim ara ara lekeler devam etti ve bayramın 4. günü tamamen kana dönüşünce hastanenin yolunu tuttuk kalbi durmuş bebeğimin aldırın dedi doktor dünyam yıkıldı sanki ama bundan daha büyük bir acı yaşayacağım aklıma hiç gelmezdi kızımı biricik azramı 10.5 aylıkken tamda bayrama ki ikiside kurban bayramıydı 4 gün kala kaybettim tesadüf mü bilemiyorum umarım sen bunların hiçbirini yaşamazsın canım bebeğin doğuma kadar da doğumdan sonrada tüm hayatın boyunca yanında olur inşallahhhhh Allah bütün hamişlerimizin yanında olsun bebeklerini onlara bağışlasın inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım bennım ne büyük acılar bunlar allah sana sabır versın tüm bu acıları unutturacak dıyemıcem en azından hafıfletecek güzellıkler senı bulsuna.s.

inşallah bebeğine birşey olmamıştır...
arkadaşların dediği doğru bebek kayıplarında gebelik belirtileri geriliyor göğüs ağrısı azalıyor ve 1-2 kilo kilo kaybı oluyor
hakkında hayırlısı....

:sm_cool::teytey:hihoyyyt BEBİŞİM İYİMİŞ BEBİŞM İYİMİŞ.....:CüvCüv: ÇOK MUTLUYUM İÇOK CANIM OĞLUŞUM BENIM:emir_bebek: ÇOK GÜZEL DE GELİŞİYOMUŞ AMA YATMAYA DEVAM TABI OLSUN 9 AYDA YATARIM BEN BENIMLE PAYLAŞIMDA BULUNAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER:enbuyukkk:

ne güzel bir haber Allah kucagına saglıkla almayı nasip etsin

senin adına çok sewindim arkadaşım ama kafam karıştı benim şimdi..doktorum pek konuşup anlatan bi tip diil o yğzden hep soru işaretleriyle geçiyor günlerim. 9haftalık hamileyim 10 hafta olucak hiçte bi problemim şikayetim yok herşey normal seyrinde ama hep kaybetme korkusu war içimde nedense 5yıl ugrastım hamile kalmak için ondan sanırım. 9haftalıgız ama göğüslerim acayip ağrıyıp büyümüştü ama bikaçgündür eskisi gibi acımıyor kasıklarımda minik kramplar olurdu onlarda yok we ben pzts dr.daydım herşey normal dedi ama çok korkuyorum ya bişi olduysa ona diye.belirtiler 9ay boyunca sürekli hergünmü hissedilir arada azalıp artmazmı nolur beni rahatlatınn lütfenn. sabahları kurt gibi açta uyanmıyorum artık offff yaaaaaa korkuyorummmm

senin adına çok sewindim arkadaşım ama kafam karıştı benim şimdi..doktorum pek konuşup anlatan bi tip diil o yğzden hep soru işaretleriyle geçiyor günlerim. 9haftalık hamileyim 10 hafta olucak hiçte bi problemim şikayetim yok herşey normal seyrinde ama hep kaybetme korkusu war içimde nedense 5yıl ugrastım hamile kalmak için ondan sanırım. 9haftalıgız ama göğüslerim acayip ağrıyıp büyümüştü ama bikaçgündür eskisi gibi acımıyor kasıklarımda minik kramplar olurdu onlarda yok we ben pzts dr.daydım herşey normal dedi ama çok korkuyorum ya bişi olduysa ona diye.belirtiler 9ay boyunca sürekli hergünmü hissedilir arada azalıp artmazmı nolur beni rahatlatınn lütfenn. sabahları kurt gibi açta uyanmıyorum artık offff yaaaaaa korkuyorummmm

tatlım inanırmısın aynı sorun bende de var içimde sürekli bir korku her gün dr a gidip bebeği görmek istiyorum geçen pazar dr daydım iyiydi inşallah şimdi de iyidir salı tekrar gidicem Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

X