Kavitasyon, lenf drenaj, soguk lipoliz?

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
34
Merhabalar

Aranızda soguk lipoliz, kavitasyon, lenf drenaj gibi uygulamalar yaptıran var mı?

Kilo verdim her şey iyi hoş ama bu süreçte çok spor yapamadığım için baldır ve üst kolum çok gözüme batıyor aslında yumuşak et spor yapsam hızlanacak ki sokağa çıkma yasagı bitince yürüyüş ve hareketlerle destekleyeceğim. Ama bu uygulamaları da düşünmeye başladım var mı uygulayan?

ben yaptırdım bende işe yaramadı ama sürekli kortizon kullanan biriyim ve bazı dönemlerde arttırmak zorunda kalıyorum ilacı o sebeple işe yaramamış olabilir bahsettiğiniz üçlünün ciddi diyetleri var ki zaten onları tek başına uygulasanız kilo verir bölgesel incelirsiniz açıkçası o yüksek ücretlere değecek bir girişim olduğunu düşünmüyorum

ben yaptırdım bende işe yaramadı ama sürekli kortizon kullanan biriyim ve bazı dönemlerde arttırmak zorunda kalıyorum ilacı o sebeple işe yaramamış olabilir bahsettiğiniz üçlünün ciddi diyetleri var ki zaten onları tek başına uygulasanız kilo verir bölgesel incelirsiniz açıkçası o yüksek ücretlere değecek bir girişim olduğunu düşünmüyorum
Teşekkür ederim. Diyet ve spor yapıyorum fakat incelmeyen bölgeler var bende onlar için başvurmak istedim bu yola.

Bu konuda uzmanlarla ve hastalarla görüştüm bunların hiç biri işe yaramıyormuş gerçekten bir tek şu aralar accent prime rövanştaymış o da ideal kiloya geldikten sonra hani bir yerde sıkıntı varsa o kısım için yapılınca işe yarıyormuş. Atıyorum simit bölgesi gitmiyor onun gibi.

X