Kastamonu’da doktor önerisi (Kadın Doğum )

Acaba bende Kastamonu'da hım randevu bulamıyorum sıra aciyorlarmi
Açıyor sabah 8 8 buçuk gibi doktor kapısında olunm ama hergun poliklinik yapmiyor bazen nöbet yada ameliyat günü oluyor o yüzden gittiğinizde bulamayabilirsiniz. Mesela ptsi ve salı günü yeliz hanım nöbetçi çarş pers felan bakmak gerekiyor. Ama yeni bi doktor gelmis ismi humeyra. Ptsi sabah gidin rica edin. Gebelik için ilk rutin kontollerin sağlanmış olur. Belki doktor iyidir onunla devam edersin.

Açıyor sabah 8 8 buçuk gibi doktor kapısında olunm ama hergun poliklinik yapmiyor bazen nöbet yada ameliyat günü oluyor o yüzden gittiğinizde bulamayabilirsiniz. Mesela ptsi ve salı günü yeliz hanım nöbetçi çarş pers felan bakmak gerekiyor. Ama yeni bi doktor gelmis ismi humeyra. Ptsi sabah gidin rica edin. Gebelik için ilk rutin kontollerin sağlanmış olur. Belki doktor iyidir onunla devam edersin.
Analdim abla çok saol ben köyde duruyorum birdangidesiye çok geç oluyor ve sıra kalmıyor siz ne zmanlwri hidiyorsunjz banda sıra alma imkanınız varmı qcaba

Abla siz kaç haftalık siniz

Ahmet uzel nasıl abla gittiniz mi hiç

Ahmet uzel nasıl abla gittiniz mi hiç
Neden sürekli Ahmet beye odaklisin. Tam 7 tane doktor var hastahanede. Tamm Ahmet bey çok bilgili tecrübeli fakat diğer hekimlerde gayet iyili bilgili. Hele yeliz hanım. Bayılıyorum ona. Ptsi sabah gidin doktorlar geldiğinde rica edin. Önerebileceğim başka bi sey yok.

Analdim abla çok saol ben köyde duruyorum birdangidesiye çok geç oluyor ve sıra kalmıyor siz ne zmanlwri hidiyorsunjz banda sıra alma imkanınız varmı qcaba
Sabah erken gidip gittiğiniz zamanda doktora durumunuzu izah edersiniz. Doktorun o zamanki insafina kalmış bi çoğu kabul etmiyo ama edende var.
Benim gitme zamanlarım farklı ayrıca hasta olmadığı zaman asla sıra vermiyorlar. Bana esim bile sıra alamıyor sana hiç alamayız.
Yeniden söylüyorum kendine bi doktor belirle Ahmet bey randevusuz hasta bakmaz. Diger hekimlere git. Hoşuna giden biri mutlaka olur. Fatma nazlı hanım yeliz hanım Selma hanım birine git randevusuz rica et. Sonra da randevu bulamıyorum uzak yerdengeliyprum sonraki gelişimde yardımcı olur musunuz de. Yapacak bi sey yok..

Sabah erken gidip gittiğiniz zamanda doktora durumunuzu izah edersiniz. Doktorun o zamanki insafina kalmış bi çoğu kabul etmiyo ama edende var.
Benim gitme zamanlarım farklı ayrıca hasta olmadığı zaman asla sıra vermiyorlar. Bana esim bile sıra alamıyor sana hiç alamayız.
Yeniden söylüyorum kendine bi doktor belirle Ahmet bey randevusuz hasta ki bakmaz. Diger hekimlere git. Hoşuna giden biri mutlaka olur. Fatma nazlı hanım yeliz hanım Selma hanım birine git randevusuz rica et. Sonra da randevu bulamıyorum uzak yerdengeliyprum sonraki gelişimde yardımcı olur musunuz de. Yapacak bi sey yok..
Tamam abla çok saol Allah razı olsun

X