Kastamonu Cİde de otel ya da pansiyon fiyatları (:

Turkuaz.1881

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
7
0
31
Arkadaşlar Haziran da Kastamonu Cİde atrafına gitmeyi planlıyoruz bir tane 11 aylık bebeğimiz var mecburen otel ya da bi pansiyon gibi bi yer tutmamız lazım ozellıkle ıcınde mutfak olan mutfagı rahatca kullanabılıceğimiz bir yer olması lazım.. Ayrıca fiyatta da fazla uçamayacağız orta halli bir aileyiz fıyatları da bıldırırsenız memnun olurum fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum bayanlar ..
Rukiye AY

MErhaba arkadaslar ben kastamonuluyum.genelde tatilimizi orada yaparız.cide ye gitmiştik guzel bı yer.ama b size Kastamonu abana ya da çatalzeytin beldelerini öneririm.hem suyu sahili daha güzel hem gercek bı tatil beldesi.hayat hep canlı.cide biraz daha kırsal kalabilir.sizin tercihiniz tabi.catalzeytin sahili süperdir.su Berraktir ve hic derin degil.bebeginizle rahat edersiniz.ilk 2metre taşliktir sonra kumluk.bu cok iyi bir şey suyu temiz olur cunku.

Biz pansiyonda kalmadık hic genelde ev tuttuk.su an piyasayı bilmiyorum sahibinden.com a bakabilirsiniz fiyat araştırması icin.bizde 3yildir gitmedik. Firsat bulamadığımız icin.giderseniz iyi tatiller:)

X