Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

sana bişey söylemeye gelmiyo heee
çatlakkkk
hemende gitmiş yapmışşş yaa ne yaratıcı şeysin sen öyle kaydirigubbakcemile3
afferin çok güzel olmuş valla.
:sm_cool: :sm_cool::sm_cool:
kız aslında evde normal çoraplarınız varsa siz de bir pon pon yapabilirrsiniz
sonrada dikin çorabın yanına al sana ponponlu çorap çok basit
hadi bunu da siz deneyinvereliniortak

kenyacım lavantaların çok güzel olmuş ellerine sağlık , tacında çok cici. karazeytin seninkide öyle ne hamarat annelersiniz siz böle yaa :))

saol cnmopuyorumnanaktan

kenyacım saol tatlım opuyorumnanaktan

yuh nan zeytiinn kızım sen seri üretime geç bi blog aç sat onları nan bebişin masraflarını çıkarırsın gııı ne güzel vallaa
bu yeteneğini değerlendir bencee benden sölemesi hem evden çalışmış olursun ne güzel nan :lepi:

esofman takımımızz
tulumumuzz
şortumuz
ayy şapkamızz delikafadulden

cerincimmm çok sağol tekrar tatlımm kesene berekett :Saruboceq:
ayyy bunlar çok tatlı yaaa eminim egemizede çok yakışacak
cerenimo kesene bereket
bunlar bebek mevlüdünde dagıtacagımız kokularr dün bütün aksam ugrastım daha bi bu kadar daha yapılacak :)
[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]
kıs maş.nikah şekeri gibi olmuş yanına birde nazar boncuğu takın derimyerimseniben
buda benim klasik kırmızı lohusa kurdelam

[/URL][/IMG]

hastanede giyecegim terliklerim

[/URL][/IMG]
terlikler çok hoş ve ucuzmuş yaa

elifcim aklıma soktu ne eksiğim var didim elimdekilerle hemen bir tane de mor yapam dedim
mor pijamamla takacam olmadı ilerde kızım takar
yine kelebek yine kelebekkaydirigubbakcemile3
bi bu ekskti haa:mymeka:anam ne becerikli hatunsun beee koleksiyon tamam desene:lepi:

bunlarda selin hanımın cicileri :))

maş.canım yaa çok güzeller güzel günlerde kullansın selinimiz

filizonur
hepsi harika bayıldım hele elbisesi cok cici
güle güle güzel günlerde giysin bebişinn

kartanem he nan ben ölemi yapsam acep:roflol:
bütün herşey kızım için valla
eeee evde şuan boş olunca bunlara vakit ayırabiliyorum
siz çalışanlar için zor olur tabiii
neyse sen de izne ayrıl bir kaç bişeyde sen yaparsın
gerçi kızına önce isim bulman lazım deymiiiii

ne güzel ciciler hazırlıyorsunuz bebişlerinize
bende sizlerden yardım istiyorum bir konuda. benim eşim devlet hastanesinde çalışıyor ve bu yüzden bende doğumu devlet hastanesinde yapıcam birbirinden güzel bebek şekerleri yapıyorsunuz ve bunlara imrenmemek mümkün değil. bende bebek şekeri yapmak istiyorum ama çok fazla gelenimiz olucağı için hastanede uygun bişey olsun istiyorum öyle kutuda bi çikolata dağıtmak istemiyorum. sizler gibi süslü lavantalı bebek şekeri yapıcam ama onları mevlütte dağıtırım diyorum. sizce hastanede dağıtmak için şık bir bebek şekeri nasıl hazırlayabilirim. önümde daha zaman var ama 300-400 tane gibi hazırlayacağım için anca yaparım diyorum hadi kızlar bana yardım edin ...

Son düzenleme:

merhaba canım 300 400 tane hazırlayacaksan ve uygun olsun istiyorsan bi arkadasımda gormustum birer tane tülün içerisine missbon küçük sekerler varya onlardan koyup dagıtmıstı sanırım kutusu 10 lira falan tülleri küçük küçük kesip içlerine bir yada iki tane seker koyup üzerlerinede nazar boncugu koyup küçük kagıtlarada bebişin,n ismini yazıp zımbalayabilirsin

daha güzellerinide mevlütün için yaparsın
benim cok fazla kişi hastaneye gelmeyecek
ama kaliteli bir kutu cikolata alıp süslemeden dagıtmayı düşünüyorum
kolay gelsin saglıklıca kavus bebegine inş.

canım çok saol ben hiç düşünmemiştim öyle yapayım bari şimdiden başlarsam anca bitiririm gündüz zaten işteyim geceden geceye anca yaparım

Müthiş kızlar cicicleriniz ya ellerinizde dert görmesin keselerinizde hepsi çok zevkle alınmış güle güle kullanın fıstıklar Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin a.s. a.s. a.s.

yeni yeni ciciler gelmiş. hepsi iyi sağlıklı günlerde giydirilsin inşallah.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…