Kaslı Bacakları İnceltmek

brunette496

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2013
41
1
Meraba hanımlar bu topiği yeni keşfettim benim de eskiden kalın bacaklarım vardı. Sonra bacak inceltme çalışmalarına girştim.Çok fazla bişey yapmadım aslında bünyem buna meyilliymiş herhalde bi de jimnastiğimsi bi dans yapmıştım o dönemler. Neyse artık kalın ve aşırı kaslı bacaklarım var.:KK50: Yani eski haline nazaran biraz daha iyi ama yie de hoş değil.Bu durumdan nasıl kurtulurum bi fikriniz var mı? Ve sizlerede aman diyim bu bacak inceltme eksersizlerini yapaarken dikkat edin falza kas yapmayın.:KK1: Sevgiler

merhaba Arkadaşlar aynı dertten müzdaribim bacağım üst bacağım sürtünmekten pişik oluyor alt bacağım salaalnıyor kalın ve iğrenç bacak inceltme hareketleri yapanlar bilenler varsa yardım etsinler :KK43::KK43::KK14::KK14:

merhaba Arkadaşlar aynı dertten müzdaribim bacağım üst bacağım sürtünmekten pişik oluyor alt bacağım salaalnıyor kalın ve iğrenç bacak inceltme hareketleri yapanlar bilenler varsa yardım etsinler :KK43::KK43::KK14::KK14:

Merhaba canım senin bacakların benimki gibi hem kalın hem de kaslı mı yoksa sadece kalın mı? eğer kaslı değilse yapabileceğin pek çok eksersiz var şu anda aklıma gelmiyo ama internetten kolayca bulabilirsin bu forumda da bulabilirsin sanırım. Ama aynı zamanda kaslıysa da ona ne yapıcaz bende bilmiyorum.:2::KK43:

Merhaba canım senin bacakların benimki gibi hem kalın hem de kaslı mı yoksa sadece kalın mı? eğer kaslı değilse yapabileceğin pek çok eksersiz var şu anda aklıma gelmiyo ama internetten kolayca bulabilirsin bu forumda da bulabilirsin sanırım. Ama aynı zamanda kaslıysa da ona ne yapıcaz bende bilmiyorum.:2::KK43:

alt bacak rpberto karlos:KK70::KK70:D:KK70:: kaslı ama sallanıyor naspsak bilemedim ki:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

alt bacak rpberto karlos:KK70::KK70:D:KK70:: kaslı ama sallanıyor naspsak bilemedim ki:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Benim daha cok ust kasli ama altta da var ve aynen o kadar kasa ragmen sıkı degil bacaklarim. Ama benim asil sorunun kaslari biraz azaltmak veya seklini uzatmak benim de ust tarafi roberto karlos:KK43: Sen bence sikilastirici yaglarla masaj yapmayi dene bi bi de yoga yapmayi deneyebilirsin. Tibet yogasinin sikilastirdigini duydum.

X