Göz Makyajı Kaşların Uzaması

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ortaya_karisik

Orkide
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
37
1
Kızlar bilmiyorum böyle bir konu daha önce açıldı mı ama ben kaş konusunda çok muzdarip olduğum için siteyi baya bir didiklemiştim ki okuduğumu hatırlamıyorum geçenlerde bir yerde izlemiştim belki bilirsiniz ebru şallı sabahları bir program yapıyor ilk baş spor yapıyor sonra bilgi veriyor falan geçenlerde bir bayan geldi adını hatırlamıyorum ama aynen şöyle dedi "yanlış kaş alımı kaşın küsmesine neden olur ve bir kaç gün kaşa ilgi göstermekle çıkmaz bir kaş telinin çıkması için 8 ay alınmadan ve bakım yapılarak beklenmesi gerekir" yani sitede anladığım kadarıyla kaş konusunda muzdarip olanlar benim gibi her akşam bağdem yağı sürenler üstünede sarımsğı deneyenler sakın üzülmesin sadece sabır hiç aldırmadan 8 ay boyunca sürmek gerekiyor çünkü kaş çok zahmetliymiş 8 ay beklemek gerekiyor yani. Paylaşmak istedim =)

pek inandırıcı gelmedi yada bende tam tersi oluyor...
benim kaşım bozulsa bile tam olarak uzaması ikibuçuk üç ayı alıyor...
sekiz ayda aşırı derece uzun bi zaman değilmi...?

ya aslında kişiden kişeye değişir bence benim kaşlarım geç çıkıyor ama bi arkdşm war 3 haftada çıkıyor uzuyor yani eskisi gibi ammmmaaaa demişşinki küsen kaşlar demişsin şimdi uyandım:)))) 8 ay bencede fazla ama uzun zaman aldığı kesindir

Badem yag hic iyi deyil ben denedim, cok kurutuyor, bence bakim cremler daha iyi, hem besliyorrr hem de okadar cok kurutmuyor

Bilmiyorum tam olarak ama benim kaşlarım küskün değil yani CADIARZU daha öncede hiç almadım da ama çok zor çıkıyorlar bağdem yağı kullanıyorum ben azcıkta olsa sıklaştılar ama bakalım kullanacam 8 ay aldırılcak kaşda yok zaten senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…