Saç Rengi ve Saç Boyama kaşlarımız hakkında

princesslilykins

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
71
0
37
ben doğuştan açık kumralım üç sene evvel saçlarımı siyaha boyattım kaşlarıma hıc elletmedım (boyatmadım)gecen sene saçlarımı sarı yapıcam dıe turuncu yaptım öle kullandım yıne kaslarımı boyatmadım..
bu sene bı heves sarı (platın yaptırdım) kaşlarımı açtırdım kuaforde tabı actırınca kaşlarım turuncuya kaçan kotu bı renk oldu ben ıstıodumkı acık kahve olsun ama yapamıolarmış...
neyse
benım kaşlarım seyrek deıl ama aşırı fazlada deil
ben herzamn seyrek kaş severim.. hepde istedım
gttm kuafore dedım seyrek kaş ıstıorum kahve rengi ama seyrek boya istemiorm dedım
kaş almakla olmaz dedı, kalıcı makyajla yapıolarmış
benım ıstedıım kaş aşırı seyrek ve kahve rengı yanı doğal gbı olan
yaptırmaya karar verdım yaptıran varmı??smdden tesekkurler

canım kuaforler yapamdıkları seyleri hep olmaz der. bende saçım açık kumralken aralarından alıyordum kaşlarımın seyrelmesi için gayette ıyı oluyordu ama daha sonra uzamaya başlayınca aralardan çıkanları bulup ayıklamak zahmet ıstıyordu. sen yınede kaşlarını aralardan alıp küllü mavi dıye bır renk var bulursan onla boyarsan turuncu olmayan gayet açık hoş bı kaş elde edersin.ama çok ugraştırır kaşlar insanı çok cabuk uzar çünkü

Selam bende sana fırsattan istifade sorim dedim...

Ten rengim buğday saçlarıma karamel ve balsarısı röfle var ama gel görki kaşlarım simsiyah neleri karıştırmalıyım kaşlarıma hoşbir kahve tonu vermek için:1rolleyes: acaba

canım aslında saç boyasıyla kaş boyamak zararlı denıyor ve zararlıdır mutlaka. kaşlar için özel boyalar var. o yuzden sana kötu ornek olmak istemem .ama küllü mavı dıye bır renk var ındola markasında onu bulursan onunla boya ıstersen. boyayı sür kaşlarına ve kurutma makınesıyle bıraz ısı ver. kaşlarının rengi kırılır sanırım. ama sımsıyah dıyorsun açılma derecesi ne olur hiç bilmiyorum. forumda sımsıyah kaşlarını açan arkadaşlar vardır mutlaka sana yardımcı olabılcek canım

princesslilykins arkadasım;
cnm senın bana yazdıgın yazı suydu;

cnm bu konuda bılgı sahıbı olduum ıcın konusucam..
hıc korkmana panik yaratmana gerek yok
ben 3 yıldır boyatıorum bır kere bıle kotu olmadı bı dokulme olmadı
2haftada bır boyatman gerekıcek sadece
ayrıca bır ömür boyu kaşını boyatman gerekmıcek cunku kaşların cıktıkça ve boyatmadıkca eskı renk yerıne gelecek...

.tatlım hem bole dıyosun hemde burda pısmanlıgını anlatıyosn,eeee ben ıyce boyatmaktan korktum bu durumda senağlamasenağlama

bılıyosun bende konu acmıstım kas boyaması hakkında korktugumu solemstım,ama sen bole yazınca bıraz rahatlamstım,fakt burda yazdıgını gorunce ıyce korktumm

aa hyr yanlıs anladın benı
benım sarı olunca kaşlarım açık kahve olmuodu turuncu oluodu braz...
sen demişsin ki açtırsam bı zararı olurmu
ben zararı olmaz demek ıstedım

refectocil bitkisel kaş boyası kullanıyorum.adını bu sitede duymuştum.internetten sipariş ettim.
açık kahve rengide var.bence suni kaş yaptırma.kendi kaşlarından vazgeçme.

kaş kontorunden bahsedıyosun cnm
ben yaptırdım1,5 yıldır kullanıyorum
kasın komple duruyo ben dokundurtmadım kasımın seklını begendıgım ıcın
altına yapıyolar
tabı bıraz acıya dayanıklı olman lazım:)
bır haftaya yakında sımsıyah duruyo öcü gıbı :)
snr dokuluyo kendı rengını alıyo

cok fazla seyrek degıldı ama azdı yanı sonuc olarak
ben kasımın seklını cok begenıyorum
o nedenle kontor yaptırırken kasımın seklıne hıc dokundurtmadım
dırek altına yaptırdım sonucta iğneyle yapıldıgı ıcın bıraz acı hıssedıyosun

evet cnm iğneyle yapılıyo dövme boyasıyla
benımkıde oyle ama kaslarımı kazıtmadım
altından gectıler seklınden memnunum cunku
sekle hıc dokundurtmadım
sadece daha belırgın ve hos olsun dıe yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…