Göz Makyajı kaşlarımın üstü çok fenaa:((yardımm!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

livleyla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
9
0
ya arkadaşlar ben kaşlarımı almıyorum normalde üstlerinden rahatsız olmuştum cımbızla aldım ama tüylenme oldu ve kötü görünüyorlarr daha da yukrlarda çıkmaya başladı artıkk kaşlar üstten alınmaz mı anlamadım bi de kuaför iple alırsa incelir ve azalır mı acaba kesin çözüm yok mudur( almaya da korkuyorum şimdi öyle tüylü tüylüü(( çözüm önerinizzz nedir yazın lütfennn..bi de kaşlarını alanlar ne kadar sürede bi alıoo ????????

Son düzenleme:
ya bırakıcaksın öylce kalıcak yada sürekli kuaförde aldıracaksın başka çözümü yok

karınca yumurtası kremi sür o yok ediyor ben kullanıyorum canım

kimse yok muu ( almasam eski haline dönermi yaa şimdi kötü görünüyolar ama düzelirmii nolur yardım :S

Valla cnm bi sakin ol önce.hallolur. Şimdi senin yapacagın ilk şey bırak bi süre bi hafta kadar bırakabilirsen. Guvendiğin,kaşı iyi alan bi kuaföre görun o halleder. Ben kaşlarımı çıktıkça alıyorum öle bi zaman aralıgım yok fazla cıkmıyor bende su ara uzatıyorum daha sağlıklık şekil elde etmek için. Bende cok inceltmiştim çünkü üstlerinden de. Şimdi uzattım üstlerini daha iyi oldu. Genelde üst tarafları çok alınmıyor kalkık durması ayrı bir şekil vermesi için..

bence de iyi bi kuaföre git canım
sonra da eğer istersen bioderin yüz için olanından al ve kaşının üst kısmına sür

üst kısmı en iyi alma yöntemi bence iple. bir de youthanasia7'nin dediği gibi bioder sürebilirsin sonrasında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…