Göz Makyajı kaşlarımı bozdum lütfen yardım edin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

problemliergen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
4
0
arkadaşlar benim kaşlarım cok kalındı.ama ortasında bı sorun yoktu .ben kaslarımın ustunden az bıse almak ıcın oraya tıras makınesının ucunu tuttum.kıl koklerı kaldı.onları da cımbızla alayım derken kaslar baya bir inceldi üst taraftan.kaşımın ustunde kıl koklerı bellı oluyor.bır de ten rengı daha acık kasımın ustunun.ordakı kılları cımbızla alıyorum dıyedır belkı.ben de bronzlastırıcı krem surmeyı dusundum ama o da dogal olmadı sankı sararmıs gıbı oldu kaslarımın ustu.kaslarım da sımetrık degıl bence.ne yapmalıyım yardım edın

Canım bence kuaföre git. En azından simetrik olsun inceltir biraz daha ama simetrik olur. Kaş kalemiyle biraz kalınlaştırmaya çalış yada :KK31:

Bende sarı rofle attırmıstım kendı kaslarım sıyaj gıbı duruyodu gecen hobıdekı kız kas kelemı onerdı surdu orda bana hıc kalem oldugu bellı olmuyo cok guzel bayıldım ben kas kalemıyle hafıften sımetrı saglayabılırsın toparlanana kadar bıde ben nezaman kasımı bozsam sarımsak surerım cabuk cıkartır sarımsak
ma
ke
up kalemımın adı bıraz pahalı fakat kalem suruldugu hıc bellı olmuyo kas kalemı sevmıyen ben hayatımda ılk kez kas kalemı kullanıyorum

geç oldu ama burdan da diğer insanları bilgilendirmiş olalım :) vazelin markasının vazelinini sür canım ben baby olanını sürüyorum besliyor çabuk çıkarıyor dökmüyor yatmadan önce her gün uygula faydasını görceksin

X