Göz Makyajı Kaşlarımı aldırmayı düşünüyorum yardımm:))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

exit

:):)
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2010
23
0
Merhabalar:)))..
Ben 17 yaşndayım daha önce hiç aldırmadım kaşlarımı ilk kez aldırmayı düşünüyorum fakat çok yapmacık durmasından korkuyorum nasıl bi şekil verdirmeliyim kuaför çok ince alır diye korkuyorum açıkcası çünkü şu lanet kuaförler hiç bi zaman istediğim gibi yapmıyo hiçbir şeyi esmerim kaşlarım siyah ve kalın denemez aslında ama incede değil işte orta sayılır önerilerinizi bekliyorum...=)

Canım kaş bir bozulunca eskisi gibi olmuyor.Eğer kaşların ince değilse gittiğin kuaföre anlat ilk defa aldıracağım ama ince olmasını kesinlikle istemiyorum de.Ayrıca iyi kaş alan bir kuaför biliyorsan ona aldır.opuyorumnanaktan

Ya bide bazılarında görüyorum kalıp gibi simsiyah çok kötü duruyo öyle olmasını istemiyorum olurmu acaba:KK43:

Son düzenleme:
ilk alış gerçekten çok önemli
benim kaşlarım çok kalındı
lise 2 deyken ilk kez arkadaşımın annesine aldırdım
kadın kuaför ve kaş konusunda acayip ün salmış biri
vallahi süper almıştı ne kalın ne ince
sen de bir araştır bakalım canım giden tanıdıkların varsa sor memnunlar mı
şimdilerde kuaförler gerçekten çok inceltiyor müdahale etmezsen

ilk alış gerçekten çok önemli
benim kaşlarım çok kalındı
lise 2 deyken ilk kez arkadaşımın annesine aldırdım
kadın kuaför ve kaş konusunda acayip ün salmış biri
vallahi süper almıştı ne kalın ne ince
sen de bir araştır bakalım canım giden tanıdıkların varsa sor memnunlar mı
şimdilerde kuaförler gerçekten çok inceltiyor müdahale etmezsen

bende iyi bi yer arıyorum zaten kuaförlere teslim olmaktan korkuyorum zaten annem almama izin vermiyo ben gizli aldırcam bari ince olmasın bide o yüzden laf yemiyim:)))

merak etme kuaför gayet ii alıo onlar profesyonelleşmişler artık yapa yapa bende ilk aldırdığımda 16 yaşındaydım dedim o zaman şu şekil istiyorum die o da dedi nasıl şekli varsa kaşının ona göre alıcam mecburen die gayette güzel olmuştu çok doğaldı tabi artık ben kuaförden bile uzman hale geldim sende öyle olursun canım merak etme hem ben bu güne kadar çirkin alan kuaför görmedim hatta bi arkadaşım vardı şeklini abuk subuk hale getirmişti kendisi kuaför onu bile düzeltti ilk alırken çok acıo ama alışıosun canım güzellik acı ister sonuçta yerimseniben

X