Göz Makyajı kaşlarıma kalıcı makyaj yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
valla hiç tarzım değil benim .. kalın kaşlardan yanayım .
böyle kalıcı makyajmış , yok bütün kaşlarını al üstüne tekrar dövme yaptır çizdir bilmemne..
bana göre değil,allahın verdiğinin yerini tutmaz,kaş çok hassas bi nokta çünkü.

merhaba speedy gonzales bende kaşlarımı yaptırmayı düşünüyorum taksimde yaptırdığını sölemişsin memnun kaldın mı sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim nereye yaptırdığını:kedi:

Boya olduğu o kadar belliki ben beğenmedim ...Hiç doğal değil.
Direk kaşlar göze çarpıyodur.

Boya olduğu o kadar belliki ben beğenmedim ...Hiç doğal değil.
Direk kaşlar göze çarpıyodur.

ilk yapıldığında öyle oluyor ama kaş olmayınca doğal olmasa da başka çarem yok maalesef. kendim kaşlarımı alıp küstürsem kendime ben de söylenirdim ve yaptırmazdım ama stresten dökülünce yapacak birşey kalmıyor.....

benim kaşlarım üniversitede tez hazırlarken stresten döküldü ve çıkmıyor. böyle kaşları kazıtıp dövme yaptırma gibi bir durum yok yani. keşke olsaydı benim de kalın kalın kaşlarım. hiç almazdım bile vallaha. öyle hoşuma gidiyor ki beren saatin gibi kaşlar... ahhhh ah.....

Güsel durmuş..Ancak saçlarını siyaha boyattığında kaşın kahve tonları ya hoş durmaz diye düşünüyorum..Ama ben hep böyle olacağım dersen bilmem..Güle güle kullan canım....

siyah saç bendeki kadar kimsede iğrenç durmuyordur herhalde. o hataya 1 kere düştüm bir daha asla düşmek istemem (büyük sözüme tövbe) bu nedenle sorun olmaz...

Öncesi ve sonrasına bakınca tabiki sonrası daha güzel =) Güle güle kullan

bance kaşlarının önceki hali bilsek daha iyi olurdu değişime göre yorum yapardık ma bence biarz ince olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…