Göz Makyajı kaşlarım :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım mutlaka bi sebebi vardır yaa durdk yere pek dökülmüyo önce sebebini bi araştır dermatologa gidebilirsin benim kaşım kalın çok aa kuaför kız alırke sağ tarafın üzerini oymus ama nasıl şaşırıyorum baktıkça aylardır çıkmadı sarımsak sürücem karar verdm herkes işe yarıo dio sende dene

Benimde dökülüyor son zamanlarda. Hangi bölüme gidiyoruz bunun için kızlar?

Sarımsak sür derim. Harika bişey kesin çözüm :)

canim bi arkadasimin almaktan kusmustu kasi o yaz tatili boyunca findik yagi surmustu okul acilinca baya gurlesmisti

bunu hiç duymamıştım dahiliye doktoru ile görüşsek baktırabiliriz değil mi ?
Endokrinoloji bölümüne gitmelisiniz tiroit sorunları için. Kan tahlilinde; Tsh, T3 ve T4 'ünüze baktırın mutlaka.
Kaş çıkması içinde sarımsak sürüp bir süre bekledikten sonra karanfil kaynatılmış ılık su ile yıkarsanız iyi geleceğini duymuştum. Geçmiş olsun.

seyrek kaşlar güzeldir bence bende seyrek kaş istiyordum herzaman makyaj yaparken seyrek kaşlara sahip olmandan dolayı istediğin her renge girebilir iyi bi şekil verebilirsin :) sarımsak sürmen sonuç verecektir kaşlarınla fazla oynama yolma sakın eğer derisinde sorun varsa (kaşıntı) hemen doktora git

Kaşlara far sürmeden önce asla sabitleştirici sıkmayın, onun yerine transparan pudra uygulayın tutuculuğu artar. Ayrıca sinirsel olarak kaş dökülmesi yaşanabilinir. Badem yağı sadece olan kılı besler ve güçlendirir ama asla kaş çıkarmaz. Sarımsak kıl çıkarır evet ama çoğunuz yalnış uyguluyorsunuz kılın ters yönüne doğru sertçe sürülerek ve gece uygulanmalı. Gece derıdekı hücre yenilenmesi daha hızlıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…