Göz Makyajı kaşlarım :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gmzberitan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2013
31
7
kızlar sizin bilginize ve tecrübenize ihtiyacım var.. kendimi bildim bileli kaşlarım çok seyrekti fakat bir süredir iyice döküldü. kaş farı kullanıyorum fakat sürmediğim zamanlarda farkediyorum ki grup grup dökülmüş. ne yapabilirim ne önerirsiniz?

kızlar sizin bilginize ve tecrübenize ihtiyacım var.. kendimi bildim bileli kaşlarım çok seyrekti fakat bir süredir iyice döküldü. kaş farı kullanıyorum fakat sürmediğim zamanlarda farkediyorum ki grup grup dökülmüş. ne yapabilirim ne önerirsiniz?
Sarımsak ciddi anlamda fark ettiriyor.
Eeose kaş serumu vardı bir ara ben denemeyi düşünüyorum iyi yorumlar okudum.
Hint yağı-badem yağı-zeytin yağı karışımını da deneyebilirsiniz. :)

Badem yagi zeytinyagi sarimsak ise yariyor diye biliyorum eczanelerde serumlar da var canm bi eczaciyla görüş istersen

canım kaş farından önce sabitleyici de sürüyor musun? kaşlarımızı bu şekil tamamlıyoruz ama kaş döküyorlar.. kaşlar sertleşiyor eziliyor ve daha kolay dökülüyor aslında.. sarmısak sür mutlaka iyi geliyor hızlı uzuyorlar.. gerekli olmadığı zamanlarda far kalem vs kullanma..

hemen doktora git tatlım
kardeşim merhem kullanıyor bunun için böyle hafif kepeklenme de vardır muhtemelen sende de merhemsiz geçmez hatta geç kalmış olursun tedaviye hemen git bir dermotoloğa

Önce sebebini araştır, tiroid kaynaklı bir sıkıntı döküyor olabilir.
Fakat kullandığın kaş farı da cildine iyi gelmemiş olabilir mi dikkat et, misal bir süre kullanmayı bırak ve gözlemle.
Badem yağı ve özellikle sarımsak iyi geliyor bu soruna.
İkisini de deneyebilirsin.

canım kaş farından önce sabitleyici de sürüyor musun? kaşlarımızı bu şekil tamamlıyoruz ama kaş döküyorlar.. kaşlar sertleşiyor eziliyor ve daha kolay dökülüyor aslında.. sarmısak sür mutlaka iyi geliyor hızlı uzuyorlar.. gerekli olmadığı zamanlarda far kalem vs kullanma..
sabitleyiciyi hiç duymamıştım hatta zararı olduğunu da bilmiyordum :KK43: uzun zaman olmadı kullanalı ama kullanınca kendimi iyi hissettim valla

sabitleyiciyi hiç duymamıştım hatta zararı olduğunu da bilmiyordum :KK43: uzun zaman olmadı kullanalı ama kullanınca kendimi iyi hissettim valla

kaşlarında çok eksik yoksa sadece far yeterlidir ama çok eksik olduğu durumlarda önce primer -kaş bazı sürülüp sonra far sürmek gerekiyor maalesef.. o da yapıştırıcı gibi bişey daha çok döküyor.. ben hergün kullanmak durumundayım.. gerekli durumlarda kaş farı hayat kurtarıyor tabi mesela benim için..

sarimsak badem yagi ise yaradi ama tam 3 ayda... gecen bende konu actim daha etkili bir cozum icin ama yok.. suan yine bunlara devam ediyorum 2 haftada bile farki gordum. mutlska sarimsak kullannn mutlakaa

X