Kaşlarım

guluran

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
3
0
Selam arkadaşlarevli ve bir cocuk annesiyim cok sukur, benim bir sorunum var guzelligimle alakali,dumduz ve cok dusuk kaşlara sahibim beni yasli yorgun ve cok ciddi gosteriyor,aslinda kendimle barisigim ama cevrem bana neden kaşlarin bole die soru yoneltiyor bende yaratilis diorum ama en son esimin yigeni benle dalga gecip esim filanda gulunce cok zoruma gitti :KK43: realde cok civil civilim bu kaslarim beni cok uzuyor ya kas kaldirma operasyonundan gecmek istemiyorum dezavantajlari cok cunku bana ne onerwbilirsiniz brow lift diye bi serumla karsilastim ama bana hic inandirici gelmedi sitesi falan ne yapabilirim kaslarimin kalkik ve kavisli durmasi icin,buarada kaş kaslarimi bitkisel yontemlerle kaldirabilirmiyim sizce,:KK43:( simdiden tesekkur ederim

Merhaba guluran,canım kaş kaldırma için yüz yogası ilk aklıma gelen yöntem oldu ben yaptığım zamanlar kaşlarımda etkiyi görmüştüm ama düzenli yapamadım bıraktım,kaş çevresindeki kasları çalıştırmak kaşlarını yukarı kaldırabilir ama hemen etki eden bir yöntem değil bi kaç hafta düzenli yapmak gerek.telden girdiğim için link atamıyorum ama google a yüz yogası kaş kaldırma yazarsan birkaç hareket çıkar.İnşallah yardımcı olabilmişimdir..

Tesekkur ederim canim bakicam ve istikrarli bi sekilde uyguluyacagim ins bakalim etkisi cak mi :KK66:

X