Göz Makyajı KAŞLARIM MAHVOLDU :/

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nidapln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
49
15
Merhaba arkadaşlar maalesef cogu kadının yaptığı bir hayatı yaptım. Evde kendim yalış aldım kaşlarımı ve o kadar moralim bozuldu ki. Ağlayacaktım resmen :/

Sizce ne yapmam gerek bir cözümü var mıdır nedir yardım edin :/ Siyah saclarım var siyah kaslarım var.

Eski ve yeni halini koydum.

İpincecik oldu kaslarım :KK43:
2015-03-17 20.43.48.jpg
2015-08-03 22.02.45.jpg

Kaşların harikaymış canım yaa, napmışsın :) uzayana kadar kalemle fln idare edeceksin mecbur.badem yağı, hint yağı veya kaş-kirpik serumu gibi ürünlerle uzama sürecini destekleyebilirsin.Sonrasında da işinin ehli birine aldırırsın olur biter.Sakın bi çılgınlık yapma hepsini alıp boyayla kaş yapmak gibi veya koşup kalıcı makyaj yaptırmak gibi.

Kaşların harikaymış canım yaa, napmışsın :) uzayana kadar kalemle fln idare edeceksin mecbur.badem yağı, hint yağı veya kaş-kirpik serumu gibi ürünlerle uzama sürecini destekleyebilirsin.Sonrasında da işinin ehli birine aldırırsın olur biter.Sakın bi çılgınlık yapma hepsini alıp boyayla kaş yapmak gibi veya koşup kalıcı makyaj yaptırmak gibi.

Eski hali icin tesekkür ederim herkes begeniyodu cevremdekiler. Ve zaten hayatta hepsini de yolmam dövme de yaptırmam. Tek isteği hepsinin geri gelmesi :KK43: Badem yagı sürsem ne kadar sürede eski halini alır ?

bende senin gibi aynisini yapmistim biara sonra sarimsaklari iyice ezdim 5 dis sarimsagi zeytinyaginin icine koydum ve hergun aklima geldikce surdum inan bana yaklasik 1 yada 1bck ayda bildgin kalin kas su moda olandan oldu biran once yapmani tawsiye ederim

bende senin gibi aynisini yapmistim biara sonra sarimsaklari iyice ezdim 5 dis sarimsagi zeytinyaginin icine koydum ve hergun aklima geldikce surdum inan bana yaklasik 1 yada 1bck ayda bildgin kalin kas su moda olandan oldu biran once yapmani tawsiye ederim

Tamam baslıcam simdii :)

X