Göz Makyajı kaşlarım için yardım..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

zamansiz_

hayata gülümse :)
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
5.567
2.430
mrb kizlar...
bnm kaslarimda lazeer sonrasinda renk degisikligi oldu...yani kavis kisminin renginde acilma var ama tuyler duruyor..bi cok sey denedim olmadi..jilete vurma fikri var kafamda...jilete vurup olumlu sonuc alaniniz var mi ?

Aman ha diyeyim. Bir arkadaşım yapmıştı zamanında. Çıktıkça vurmuştu çıktıkça vurmuştu sac ma sapan bi hal almıştı kasları şekli bozulmuştu pişman oldu falan sonradan ama iş işten geçti. Zaten bir sure sonra o kaslar dökülüp yenileri gelir yerine eski renkte korkmayin
mrb kizlar...
bnm kaslarimda lazeer sonrasinda renk degisikligi oldu...yani kavis kisminin renginde acilma var ama tuyler duruyor..bi cok sey denedim olmadi..jilete vurma fikri var kafamda...jilete vurup olumlu sonuc alaniniz var mi ?

yok iki sene oldu gelmedi malesef..zaten lazerle incelen tuylerin geri gelmesi zormus kas kisminda oyle soyledi estetisyenler,deneme amacli kavis kismina hafif jilet surdum,killarin gidis yonune dogru her aksamda sarimsak+badem yagi kullaniyorum..zaten komple jilete vurmaya cesaret edemem :) tsk ederim tavsiyen icin cnm..

Ise yarar mi bilmiyorum ben denemedim ama daha önceden bir yerde okumustum...
Arko krem surunce rengi koyulasip kalinlasiyor diye biliyorum...

Eğer yag kullanirsan o konuda tavsiyem olabilir.
Has zeytinyağı badem yağı ve hint yağını al karıştır bir şişede. Onu her akşam güzelce sur kaslarına. Rengini koyulastirir garanti. Rica ederim bu arada :)

hint yagi ve badem yagi karisimini uyguluyorum bu aksam zeytinyagini da karistirayim umarim etkili olur.

Olur olur. Rengini koyulastirir en azından. Var ya bende tam tersinden sikayetciyim. Bende de çok var kaş. İyiki kalın değil diye seviniyorum. Öyle çok ki. Boyatamiyorum saçları kaslar yüzünden
hint yagi ve badem yagi karisimini uyguluyorum bu aksam zeytinyagini da karistirayim umarim etkili olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…