Göz Makyajı Kaşlarım hem kalın hem siyah hem de çok çabuk uzuyor

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

otomatikportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
71
0
32
Kalın siyah ve iki haftaya kalmadan uzayıp şekli bozulan kaşlarım var ben aldırmaktan yoruldum artık.Kaşlarım çok yoğun değil ama sağdan soldan çıktıkları için kalın kötü duruyor.Saç rengim kahverengi kaşlarım yüzümde aldırmadığım zaman çok koyu kalıyor.Ne yapmalıyım sizce boyasam olmaz bu kadar çabuk uzayan kaşı haftada bir boyayıp aldırmam gerekir yok mu önerisi olan

canımm yaa buna bi çare bilmiyorum ama
madem kaşların kalın çok güzel şekil verebilirsinn onlara..

eliini alıştır alırsın her haftaa.. ve mükemmel görünürsünn canım opuyorumnanaktan

Benim hiç yeteneğim yok ya.Bir de öyle sağdan soldan çıkıp durduklarından pek beceremem bozarım diye korkuyorum çok güçlü kökleri baya canım yanıyor kendim beceremiyorum deli oluyorum artık uğraşmaktan.

kuaföre gittiğinde ondan ip uçlarını al o zaman tatlımm başka türlü başa çıkamazsın kii (

elin alışır emin oll yapamicanı düşünme

aynı benim kaşlarım.
kuaföre aldırma onlar iple kırdığı için çabuk uzar.

bak tavsiye veriyim:
(vereceğim tavsiye düşük ve düz kaş için geçerli. ebru gündeş kaşı gibi ince kalkık kaş istiyorsan sana yardımcı olamam)
kaşlarının üstünü ağdayla al. veet yüz için olan küçük ağda bantlarını alabilir, ya da veet ağda bantlarını şerit şerit keserek bunları kullanabilirsin.
üstünü ağdayla kökünden yoldun.
şimdi alttan cımbızla yol, düzgün bir şekilde.
çok diken dikense baş kısımlar, makasla kes, ya da istersen dikenleri cımbızla yol, hem de kaşlarının arası açılmış olur.
ve sonra iki kaşının arasını da ağdayla al, tüylerin uzama yönünün tersine doğru
ben bu yöntemle 2-3 haftada bir alıyorum

Arkadaşım resmen beni tarif ettin kaşlarım kalın ve siyah saç rengim açık çok abez duruyor . kaşlarımı ben iple alabiliyorum kendim ama yüzümde kötü duruyor ne yapsak ?

Aynen benimde oyle kizlar benim size sormam gereken sey su kaslarimi nasil duzeltebiliyorum biliyorum suan yasim cok kucuk (14) ama takinti yapiyor inaninki artik katlanamiyorum tanidiklarim bana saka olsa bile laf ediyolar cok inciliyorum bir agda yapamazken biyigima ben o gun dediler yikildim canim cok tatlidir beim hemen acir ama buna bile katlandim dusunun

Kaslarini kas kalemiyle tarayip etrafina kapatici veya goz kalemi beyazimsi renk olanla ciz hangi sekli istedigini, ben oyle yapiyorum ve cok memnunum 👏👏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kaşlarımdan yana bende çok dertliyim. kuyruk kısımları düşük bi biçimsiz boşluklar var. ankarada kalıcı kaş dövmesi yapan biyer buldum netten bi orayla görüşcem çalışmaları çok hoşuma gitti bakalm inşallah düzgün kaşlara kavuşurm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…