Göz Makyajı kaşlarım beni bitirecek ya lütfen herkes baksın :(((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

siel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010
11
0
..............................................................................

Son düzenleme:
ah canım benim.. biz kaş uzatmak için paralıyoruz kendimizi sen olan kaşlarının incelmesini istiyosun :) tercih işte.. ama sana tavsiyem lazer mazer gereği yok hele ki bu yaşta.. git iyi güzel sağlam bi kuaför araştır.. bazı yerlerde kaş tasarımı yapıyorlarmış hani senin yüzüne giden modeli kaş uzmanı ile beraber kararlaştırırsınız ona göre güzel bi şekil verir.. hafif de rengini kırdırırsın sorunun çözülür... hem rengi aıçılnca daha yumuşak hava verir yüzüne hemde güzel şekilli durur :KK66: inan bana bu kadar dert ettiğine değmez yani.. kaydirigubbakcemile5

Canım bence kaş için lazer epilasyon yaptırma, sonra pişman olabilirsin, mesela kaşının şeklini değiştirmek istediğinde filan sorun olur ileride...
Bence hemen bir güzellik uzmanına git ve kaşını aldır, sonra çıktıkça şeklini bozmadan kendin de alırsın zaten....
bir de saç rengin koyu ise kaşlarının saç renginden 3 ton açık olması lazım, yani kaşların simsiyah ise o da yüze erkeksi bir görünüm kazandırır, o yüzden sana tavsiyem kaş rengini de biraz kırdır (yani mesela saçların koyu kahverengi ise kaşlarının rengi biraz daha açık olsun) o zaman yüzün çok daha masum ve kadınsı olacaktır....

iyi bir uzmanda kaşını aldır istediğin şeklede girer kaln kaş
biz kalınlaştırmaya çalışıyoruz sense kalın diye üzülüyorsun

Bence hç sorun yapma canım.Güzel bir kuaförde dikkatlice aldırırsan eminim süper olacak kaşların.
Burnuna doğru gelen yerlerin dik çıkması da normaldir.Oralar çok yatık olmaz ki zaten..Kaşlar alındıktan sonra kesiliyor ya o kısım sorun kalmıyor.Hiç takma kafana.

evet beimde kaşlarımın burun tarafına yakın olanları dik çıkıyo bi çözüm bulursan söle canım o kadar çok belli değil ama yana yatık olsa süper olur

arkadaşlar 19 yasındayım ve kaşlarım gerçekten cok iğrenç durumdalar.kaşlarım cok kalın yüzüme erkeksi ifade veriyor sanki ya :KK43: daha önceleri umursamazdım ama son zmanlarda daha da mı kalınlaştı anlamadım ki , özellikle burun kısmına dogru gelen kaşlar dik dik cıkıyor , ve kaşlarım simsiyah.erkek kaşı gibi de kalın.inanın kendimden tiksiniyorum artık.kaş almayla falan düzelcek gibi bi kaş da değil cünkü dediğim gibi o buruna dogru gelen kısımlar dik dik çıkıyor , normal kaştaki gibi yana yatık değil , alsam şekil veremem daha da iğrenç yaparım diye almadım zaten hiç.ki bi ömür boyu cımbızla da ugrasılacak gibi değil.şimdi ben internetten araştırdım lazer epilasyonla her kılyok edilebiliyor ama kaşı da inceltmek mümkün mü acaba lazerle ? sadece 3 milim bile olsa incelsin yeter artık ya ruhsal olarak çöktüm gerçekten.
daha önce lazerle kaşını incelteniniz oldu mu ? ya da böyle bişey mümkün müdür bilginiz var mı? forumda kaş üstüme lazer yaptırdım diyenler olmuş da kaş üstüme yaptırdım derken inceltme işlemi mi yoksa ordaki kucuk tuylere mi? nolur bana yardım edin gerçekten bi cözüm bulamazsam hayt bana zindan olmaya devam edicek :KK43:
ıstanbul Erdem Kıramer kuaförde Eğitimini Almanyada yapmış Belgin Kocamışa kalıcı kaş tasarımı yaptırdım. ıstersen özelden sana onun telefonunu vereyim. Belki sana yardımcı olur. Çok iyi bir hanımdır.

canım sakın kas ıcın lazer yaptırma allah korusun goz bolgesı
onu yaparım dıyenın aklından suphe ederım
en ıyısı mı ıgnelıye gıt

ıstanbul Erdem Kıramer kuaförde Eğitimini Almanyada yapmış Belgin Kocamışa kalıcı kaş tasarımı yaptırdım. ıstersen özelden sana onun telefonunu vereyim. Belki sana yardımcı olur. Çok iyi bir hanımdır.

bana da numarasını veririsen çok sevinirim canım :))

X