Göz Makyajı Kaşlarda Boşluk Doldurma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lila.85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2009
11
0
slm kızlar benim sol kaşımın tam ucuna doğru olan biryerde minik bir yara izi var orası biraz seyrek ve saçlarım koyu renk olduğu için dikkatimi hep çekmiştir.Gelin makyajımı yaptırdığım yerde makyözden bir tüyo almıştım.Kaş kalemi kullanmak yerine tüm gün dayanan ve asla cilde zarar vermeyen ve en önemliside akmayan kurşun kalem kullanıyorum :) evet yanlış duymadınız resmen ortaokulda karakalem çalışmalarında kullandığımız yada yumuşak ucu sivri olmayan her türlü kurşun kalem kaşları mükemmel dolduruyoo ve normak kaş kalemleri gibi yapay durmuyoo bilmiyorum daha önce paylaşılmışmıydı ama ben söylemek istedim.Umarım sizinde işinize yarar hihoyyyt

Son düzenleme:
her zaman başuvrduğum yöntemdir kaydirigubbakcemile2 boşluk yok ama bazen öylesinede üstünden geçiyorum daha hoş oluyo :lepi:

yaa ben deniyorum ama rengi gözükmüyokii.. acaba kalitesizindenmi kullanıyorum

yaa ben deniyorum ama rengi gözükmüyokii.. acaba kalitesizindenmi kullanıyorum
Canım kesinlikle yumuşak kurşun kalemlerden olması lazım yoksa cildini tahriş edersin ve ucu mutlaka yuvarlak olsun yani yeni açılmış değilde biraz yazı yazılmış olsun daha iyi sonuç veriyoryerimseniben

hay aklınızla bin yaşayın kızlar kaydirigubbakcemile5 bende kaş kalemi alacaktım bu aralar. Kurşun kalem alayım deneyeyim bu sefer

hay aklınızla bin yaşayın kızlar kaydirigubbakcemile5 bende kaş kalemi alacaktım bu aralar. Kurşun kalem alayım deneyeyim bu sefer

Keainlikle tavsiye ederim canım hiç boşuna kaş kalemine para verme ben kaç yıldır kullanıyorum ve çok memnunum kesinlikle akma yada bulaşma yapmadığı için süper bir teknik ileri geri hareketlerle sü kurşun kalemi.... :)

arkadaşlar ekstiz kalemi alırsanız daha iyi olur ben 5 yıldır bu şekilde kaşlarımı düzeltiyorum çok seyrektir kaşlarım.ekstiz kalemini kırtasiyeden alabilirsiniz diğer adı optik fortm doldurucu ya da sınav kalemi diye de geçiyor bildiğiniz uçlu kalemlerin kalın uçlu olanı...