Kaşıntı

pixim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
1.358
17
Merhabalar öncelikle şu birkaç haftadır göğüslerimde acayip bir kaşıntı var nedendir anlamını çözemedim sizce sağlık açısından birsey olabilir mi?
iç çamaşırım her zaman kullandıklarım ve hijyenle alakalı oldugunu sanmıyorum sık banyo yapan birisiyim. kaşımakdan tahriş olucaklar diye korkuyorum:gitme:
Herhangi bir bilgisi olan ya da kaşıntı önlemek için önerisi olan var mı acabaohaoldumsmile

belki gögüslerin büyüyordur.benimkiler öyle oluyor genelde.ama 75 b beden giyerken simdi 70 a giyiyorum bunun sebebide hamilelikten sonra 4 ay kadar emdi yavrum sonra birden balon söner gibi söndü valla.sarkmadi ama sertligi gitti catlaklari belli oluyor elime geliyor.75 b ken birden 85 a ya cikinca gögüsler tabi neye ugradiklarini sasirdilar haha

benimde kaşıntı var göğüslerimde neden dir bilmem çamaşırımı iyi yıkarım. büyüme zamanı çoktan bitti ben 75 takıyorum zaten kaç yıldır.neden acaba bilen varmı

bu bendede oluyor bazen...uçları özellikle deli gibi kaşınıyor bazen...neden acaba alerjik falan olabilirmiki:uhm:

X