kasım fethiye balayı

uzizu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
1
0
kasım 20-25 arası fethide de balayına gitmek istiyoruz. daha önce giden arkadaşlarımız değişik otellerden çok fazla şikayetle döndüler açıkcası ben tarih olarak da pek iyi bir tercih olduğunu düşünmüyorum ama nişanlım ısrar ediyor bundan dolayı tereddüt ediyorum.acaba fiyat olarak uygun, herşey dahil yada yarım pansiyon ulaşım-gezme açısından sorun yaşamayacağımız önerebileceğiniz oteller hangileridir.

3 yıl önce tatilimizi orada geçirdik. temmuz ayı başıydı. kesinlikle fethiye,ölüdeniz süper bir seçim tatil için. gezilecek görülecek o kadar çok yeri varki doya doya tatil yaptığını hissediyor insan. o tatilimi unutamıyorum. otel konusunda pek bir fikrim yok çünkü biz küçük bir motelde kalmıştık. kaldığımız yer pek iyi değildi ama tatilimiz süperdi.

Biz ölüdenizde Grand taner otelde kalmıştık.Pek luks bir yer değildi ,motel gibi ama belcekız plajına ve oludenize yakın olması çok guzeldi.Yarım pansiyon olarak kaldık.Çok guzel bir tatil geçirdik.

Merhaba uzizu,

Kasım ayında balayı için size önerebileceğim malesef çok fazla tesis bulunmamaktadır. Çoğu otel kapalı olduğundan size bir kaç otel önereceğim. Size tavsiyem Kasım ayında Abant bölgesinde balayı yapmanızdır doğa ile iç içe romantik bir balayı yaşayabileceğinizi düşünüyorum.

Aşağıda hem Fethiye bölgesinden hemde Abant bölgesinden bir kaç otel önerisinde bulunuyorum.

Fethiye Otelleri

Dolphin Beach Otel

Orient Resort Country Partner Otel

Turkuaz Garden Fethiye

Abant Otelleri

Büyük Abant Oteli

Taksim ınternational Abant Köşkü

Taksim ınternational Abant Palace

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
3 gün önce fethiye'deydim..Hava elbette marmara'ya göre güzeldi..
Ama biz dönerken iyice kapandı,balayı için kış ayında tavsiye etmem
.

canım kasımda fethiyeyi tercih etmeyin bence antalya alanya tarafını tavsiye ederim ben mersinliyim o taraflar sıcak oluyor kasımda denize giriyordk biz bence antalya taraflarını düşünün

X