Hamilelik Belirtileri Kasım ayı içerisinde gebelik beklentisi olanlar heyecanımızı paylaşalım bilgi alışverişinde bulunalımm

SeptembeRose

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
632
530
Kızlarr biz ağustosta başladık 2 ay olmadı gerek enfeksiyondan gerekse yumurtlamayı tam denk getiremedik. Bakalım bu ay da sonucu bekliyorum bu ayın son günlerinde belli olacak. Siz ne durumdasınız? Belirtileriniz var mı? Gelin sohbetleşelim .:)

geçen hafta çatlatma iğnesi oldum haftaya test vericem bekliyoruz bakalım
Kuzum görmemişim. Yaa öyle mi biz de ovülasyon testi ile takip edip çatlama anı ve öncesini değerlendirdik. 1 hafta sonra belli olur gibi :) Bir belirtin var mı? Aynı drumdayız benim de geçen hafta çatladıı:))

belirtiler ; sol kasıkta ağrı,belde ağrı,aşırı iştah açılması,zaman zaman uyku isteği :)

belirtiler ; sol kasıkta ağrı,belde ağrı,aşırı iştah açılması,zaman zaman uyku isteği :)
Bende de sol kasık ağırısı var ama mütemadiyen değil ansızın oluyor geçiyor. bir de kalçaya yakın bel kısmında ağrı var . şimdilik bu kadar akıntım yok mesela şimdilik.... bazen evet yorgun hissediyorum bende . çok heyecanlı bir süreç :))

renksiz akıntı var bende her gün neredeyse

evet heyecan var ve o heyecanı bastırmaya çalışmak çok yorucu

boşa ümitlenme heveslenme belki değildir deyip kendi kendimi dizginlemeye çalışıyorum :)

renksiz akıntı var bende her gün neredeyse

evet heyecan var ve o heyecanı bastırmaya çalışmak çok yorucu

boşa ümitlenme heveslenme belki değildir deyip kendi kendimi dizginlemeye çalışıyorum :)
Haha ben de aynı moddayım yaa az önce de sol kasığım ağrıdı ama bir ağrıyot bir geçiyor. Çok umutlanuyorum dilerim benimledir bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…