Hamilelik Belirtileri Kasım ayı içerisinde gebelik beklentisi olanlar heyecanımızı paylaşalım bilgi alışverişinde bulunalımm

SeptembeRose

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
632
530
Kızlarr biz ağustosta başladık 2 ay olmadı gerek enfeksiyondan gerekse yumurtlamayı tam denk getiremedik. Bakalım bu ay da sonucu bekliyorum bu ayın son günlerinde belli olacak. Siz ne durumdasınız? Belirtileriniz var mı? Gelin sohbetleşelim .:)

geçen hafta çatlatma iğnesi oldum haftaya test vericem bekliyoruz bakalım
Kuzum görmemişim. Yaa öyle mi biz de ovülasyon testi ile takip edip çatlama anı ve öncesini değerlendirdik. 1 hafta sonra belli olur gibi :) Bir belirtin var mı? Aynı drumdayız benim de geçen hafta çatladıı:))

Kuzum görmemişim. Yaa öyle mi biz de ovülasyon testi ile takip edip çatlama anı ve öncesini değerlendirdik. 1 hafta sonra belli olur gibi :) Bir belirtin var mı? Aynı drumdayız benim de geçen hafta çatladıı:))

belirtiler ; sol kasıkta ağrı,belde ağrı,aşırı iştah açılması,zaman zaman uyku isteği :)

belirtiler ; sol kasıkta ağrı,belde ağrı,aşırı iştah açılması,zaman zaman uyku isteği :)
Bende de sol kasık ağırısı var ama mütemadiyen değil ansızın oluyor geçiyor. bir de kalçaya yakın bel kısmında ağrı var . şimdilik bu kadar akıntım yok mesela şimdilik.... bazen evet yorgun hissediyorum bende . çok heyecanlı bir süreç :))

Bende de sol kasık ağırısı var ama mütemadiyen değil ansızın oluyor geçiyor. bir de kalçaya yakın bel kısmında ağrı var . şimdilik bu kadar akıntım yok mesela şimdilik.... bazen evet yorgun hissediyorum bende . çok heyecanlı bir süreç :))

renksiz akıntı var bende her gün neredeyse

evet heyecan var ve o heyecanı bastırmaya çalışmak çok yorucu :KK70:

boşa ümitlenme heveslenme belki değildir deyip kendi kendimi dizginlemeye çalışıyorum :)

renksiz akıntı var bende her gün neredeyse

evet heyecan var ve o heyecanı bastırmaya çalışmak çok yorucu :KK70:

boşa ümitlenme heveslenme belki değildir deyip kendi kendimi dizginlemeye çalışıyorum :)
Haha ben de aynı moddayım yaa az önce de sol kasığım ağrıdı ama bir ağrıyot bir geçiyor. Çok umutlanuyorum dilerim benimledir bebeğim 🥹🙈

X