kasım anneleri die topik açmıştım ama...

H

hell

Ziyaretçi
kızlar çok güzel bir muhabbet kurmuştuk ama topigimzi silinmiş ki biz orda belirtik onlar çok fazla ilerlemiş burdan konuşalım diye ancak silinmiş..

sizlerde düşünün farklı bir topikle konuşmaya devam edelim çünkü onlar harbiden 130 syaflarda ve biz fransız gibi kalırız allaha emanet olun kızlar..

fisfisfis :CüvCüv:

evet canım ya dün bende okadar baktım bulamayınca şaşaırdım onlar baya ilerdeler zaten biz onlara yetişemeyiz ki muhabbetten çok geri kaldık

evet bir çok kişi nerde diye bana msj attı bende farklı bir isminle topik açıtım gerçekten çok ilerlemişler ve bizim burda kurdugumuz bir muhabbet vardı hepsi silinmiş çok sinirlendim başta ama burda buluşuruz yine hiç önemli degil..

Selam kızlar,

Şükür kavuşturana :) Neyse ki tekrar bir araya gelebildik.. Hani bizi davet etmeleri güzel ama onlar acaip öndeler yani bizim bu saatten sonra katılmamız biraz saçma olur..

Kurmaya başladığımız sıcak ve samimi dostluğumuz devam etsin, paylaşımlarımız hep olsun.. Birbirlerini anlayan insanlara ihtiyacımız hem hamilelikte hemde sonrasında.. Hep devam edelim ve kopmayalım :)

Sizi seviyorum.

Kendinize ve bebişlere iyi bakın ve Allah'a emanet olun şekerler :)

ay kıyamam dünyanın en tatlı :CüvCüv: anneleri :nazar: nasıl geçiı gününüz benim belim çok agrıo iki iş yapıyorum belim agrıo yarın doktoro gdiyorum 2li test sonucumu almak için dua edin kızlar inşallah bir sorun çıkmaz sizleri çok ama çok seviyorum xxxxx :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Sevgili Hell,

Konu sorumlusu arkadaşım Mune gerekli açıklamayı yapmış zaten size. Lütfen verdiği linkten devam ediniz. Aynı konuyu tekrar açmanız durumunda yine aynı şey olacaktır.

Mune'nin mesajı;
Merhaba,
kasım anneleriyle ilgili zaten bir topik mevcut olduğu için sizin açmış olduğunuz konuyu kilitleyip tekrar konulara yolluyorum,bilginize....
İşte kasım anneleri topiği:2009 kasım anneleri - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Hell'cim,

ınşallah test sonuçların temiz çıkar arkadaşım. Bizede mutlaka bildir emi, meraktan çatlatma bizi :) Bende Allah izin verirse 20 sinde gideceğim ve heycan bastı şimdiden. Pek kan aldırmak için aç veya tok olmak fark etmiyormuş ama emin olamıyorum!?

Canım beline çok dikkat et ve kendini çok yorma.. Benim günüm iyi gidiyor çok şükür, maalesef pc başında olduğum için migrenim hortluyor! :KK43:

Dualarım hepiniz için kızlar, Allaha emanet olun.

Sonsuz sevgiler,
mucukssss

yok tatlım ben tok karınına gittim zaten hamileyken imkanı yokki aç gitmenin birde kan alıyorlar :KK43:

allahın izniyle bu günlerde geçer hatta bi bakmışız dogum günümüz gelmiş:)
:lepi:

Günaydın kızlar,

Nasılsınız bugün? Güneş ışıldıyor her yeri ısıtıyor, ne güzel değil mi? Şimdi kahvaltı yapıp sahilde yürümek vardı...

Sağol Hell'cim bilgiler için, nede olsa benden tecrübelisin :) Ay çok heycanlanıyorum test günü yaklaştıkca...

Herkese hayırlı Cumalar diliyorum.

Hepinizi öpüyor ve Allah'a emanet ediyorum...

çok mutluyum bugün cuma işin son günü :) ben ikili testi yapsammı yapmasammı bilmiyorum kızlar ya ense kalınlığı0,9 .ıktı ikiliyi sana bırakıyorum ama mutlaka 3lüyü istiyorum

(brcsrkn) canım doktorda bana aynısı söyledi ya 2liyi yatırıcaksın yada 3lüyü dedi ense kalınlıgı ii çıkca bile kanşla alakalı durumlara bakıyorlar ben yaptırdım allahımın izniyle de bugun alcam imşallah güzel sonuçlar alırım..dner dönmez sizlere haber vercem..gerçekten maviyıldız bugun çok güzel kuşlar çok güzel ötüyor allahın izniyle böyle neşeyle tamamlarım bugunumu sizleri çok seviyorum kızlar iyki varsınız mucuxss

sağol cnım ben kararsızım 13 hafta olduk zaten bi hafta içinde karar vermem gerekio sanırım

evet tatlım ben ikili testi yaptırmaya karar verdim daha mantıklı geldi hemen ne ne degildir ögrenmek istedim bana çok stresli bir aşama gibi geliyor o yüzden hemen yaptırıp kultulmak istedim sende eger istersen 2li test yaptırabilrisn hiç olmazssa diger haftalarda kafan rahat olur bu haftalarda yaptırman gerekiyor çok öpüyorum bebeginle sen allaha emanet olun...

Selam kızlar,

Şükür kavuşturana :) Neyse ki tekrar bir araya gelebildik.. Hani bizi davet etmeleri güzel ama onlar acaip öndeler yani bizim bu saatten sonra katılmamız biraz saçma olur..

Kurmaya başladığımız sıcak ve samimi dostluğumuz devam etsin, paylaşımlarımız hep olsun.. Birbirlerini anlayan insanlara ihtiyacımız hem hamilelikte hemde sonrasında.. Hep devam edelim ve kopmayalım :)

Sizi seviyorum.

Kendinize ve bebişlere iyi bakın ve Allah'a emanet olun şekerler :)

canım, şu saatten sonra katılmamız saçma olur diye birşey olamaz. isteyen istediği yere istediği zaman yazar.

ama ben bile başından beri baktığım halde o sayfaya birşey yazmıyorum. başlarda bir iki yazayım dedim kimse cevap yazmaya tenezzül etmedi. benimde onlar gibi akşama kadar PC başında oturup herşeye cevap yetişterecek zamanım yok. ara sıra bakıyorum, en azından hamilelik seyiri hakkında fikir sahibi oluyorum.

(brcsrkn) Canım bence de 2'li için kan tahlillerini de yaptır - benim bildiğime göre ense kalınlığı + kan sonuçları daha iyi sonuç veriyormuş? Yine de sen bilirsin tatlım..

Ben 20 Mayıs'ta yaptıracağım (12+2 olmuş olacağım Allah'ın izniyle) ama şimdiden heycan ve endişe sardı :KK43: Daha erken biliyorum ama 3'lü testi 18. haftada yaptırmakta bir sakınca olur mu acaba? 15 - 17. haftalarda burada olmayacağım o yüzden soruyorum... Dönüşte, 18. haftada yaptırsam bir sakıncası olurmu? Tabii dr'uma da soracağım ama ön fikir alayım dedim :pp

(Hell) ınşallah sonuçların temiz çıkar tatlım, içini ferah tut emi :) Merakla bekliyoruz canım..

Evet çok şükür haftanın son iş günü, yarın erken kalkmak yok :) Hafta sonu için planlarınız varmı şekerler? :)

Wannababy;
Canım beni yanlış anladın sanırım. Saçma olur derken, orada zaten herkes samimi olmuş, bir çok konu konuşulmuş ve şimdi bizler (en azından kendi adıma konuşuyorum) bu saatten sonra katılıp, çoktan geçilen konuları gündeme getireceğiz. Genel olarak biraz zor olacak ve her sayfayı tek tek okumak mümkün değil..
Ama ben kimsenin katılmasına da mani olmuyorum, sen nasıl fikrini beyan ettiysen bende aynı şeyi yaptım.

Bizlerde çalışanlarız ve akşama kadar vaktimiz yok ama her fırsatta birşeyler paylaşıyoruz.

Allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin..

Wannababy;
Canım beni yanlış anladın sanırım. Saçma olur derken, orada zaten herkes samimi olmuş, bir çok konu konuşulmuş ve şimdi bizler (en azından kendi adıma konuşuyorum) bu saatten sonra katılıp, çoktan geçilen konuları gündeme getireceğiz. Genel olarak biraz zor olacak ve her sayfayı tek tek okumak mümkün değil..
Ama ben kimsenin katılmasına da mani olmuyorum, sen nasıl fikrini beyan ettiysen bende aynı şeyi yaptım.

Bizlerde çalışanlarız ve akşama kadar vaktimiz yok ama her fırsatta birşeyler paylaşıyoruz.

Allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin..

canım, kesinlikle yanlış anlamadım. sadece istersen katılırsın demek istemiştim. biraz sertçe mi oldu ne?:eek:

evet birçok konu konuşuldu ama mesela orda da şu an herkes ikili testleri konuşuyor. arada kaçırdıklarınız da inan bana çok önemli şeyler değil.yerimseniben ama gruplaşma çoktan yapılmış. insan birşey soruyor, cevap bile vermeye tenezzül etmeden yine kendi aralarında devam ediyorlar. dedim ya ben akşama kadar burda oturup onlara cevap yetiştiremem gruba dahil olmak için. sadece fikir sahibi olmak için bakıyorum işte.

Rabbim nasip ederse benim ikinci bebeğim olacak inşallah. yani tecrübem zaten var.

ikili test sonucunu bekleyen herkes hayırlı haberler alır şu mübarek günde inşallah.a.s.

(brcsrkn) Canım bence de 2'li için kan tahlillerini de yaptır - benim bildiğime göre ense kalınlığı + kan sonuçları daha iyi sonuç veriyormuş? Yine de sen bilirsin tatlım..

Ben 20 Mayıs'ta yaptıracağım (12+2 olmuş olacağım Allah'ın izniyle) ama şimdiden heycan ve endişe sardı :KK43: Daha erken biliyorum ama 3'lü testi 18. haftada yaptırmakta bir sakınca olur mu acaba? 15 - 17. haftalarda burada olmayacağım o yüzden soruyorum... Dönüşte, 18. haftada yaptırsam bir sakıncası olurmu? Tabii dr'uma da soracağım ama ön fikir alayım dedim :pp

(Hell) İnşallah sonuçların temiz çıkar tatlım, içini ferah tut emi :) Merakla bekliyoruz canım..

Evet çok şükür haftanın son iş günü, yarın erken kalkmak yok :) Hafta sonu için planlarınız varmı şekerler? :)

bu arada 3'lü test için doktoruna sor için rahat etsin. benimki 16. haftada yapılacak. 16+3 olucam gittiğimde.

birazdan çıkıyorum kızlar doktora gidyoruz dualrınzıa ihtiyacım var döner dönmez ne oldugunu yazcam allaha emanet olun bebeişlerinize ii bakın sizleri seviyorum...

:a015:

canım ikili test içinde istedikleri fiyat saçma geliyor bana 55 -60 ytl test bide +35 ytl muayene ücreti siz kaça yaptırdınız. buarada inşallah test sonucun güzel çıkar hellcim Allaha emanet olun

X