Kasım ALES'e Hazırlık Günlüğüm

GirLookingForLove

..Kalpler Allah'ın elindedir..
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
1.616
1.074
Merhaba kızlar
Malum sınavlara bulaştım bir kere kurtulamıyorum. Yds,ALES ve türevleri... :))

Öncelikli hedeflerim

-herhangi bir matematik/Türkçe içerikli kitap bitirmek(yargı vs çözdüm daha önce) elimde bir dgs sınav kitabı var yargının onu bitireceğim. Isınma amaçlı. Her gün 1 konu çalışılacak, böylece bu kitap kısa sürede bitecek.

- irem yayınları Ales denemesi çözülecek.

-çıkmış sorular çözülecek, daha önce çözülmüşler tekrar edilecek.

Denemeler üzerinden gideceğim yani, umarım bu sefer hedef tutar :)
Her gün Paylaşım yapmaya çalışacağım, motive etmek ve motive olmak istiyorum.
Umarım bana Katılan bayanlar olur :KK200:

Son düzenleme:
Bugün evde değildim, ona rağmen 2 test çözebildim.
Konu: çözümlemeler
Şu kolayları bir an önce bitirip ilerlemek istiyorum. Pratik olsun bana. Malum ALES hız sınavı. Hızlı hızlı çözeceğim.

2 türkçe sözlükte anlam testi (40 soru)
3 matematik Çözümlemeler ve bölme-bölünebilme(60 soru)

Bugünlük bu kadar. Yavaş yavaş yoğunlaşacağım. Iki sınav beraber zor yürüyor :)

Kimseler yok :KK16:

Dün ALES bakamadım. Bugün:

Matematik Bölme-Bölünebilme 40 dk soru çözümlü video izledim.
60 soru çözüp bu konuyu da tamamladım. :nazar: Ah şu yds iyi geçseydi, tamamen Ales'e odaklanacaktım...

Bugün İngilizce ağırlıklı bir gün oldu.
ALES için matematik video izleme(çarpanlara ayırma) videodaki soruları önce kendim çözdüm, sonra izledim. 2 tane kitaptan testini çözdüm kendim. Bu kadar...

Bayram sebebiyle ara verdim tabi :)

Ama bugün kaldığım yerden devam.
Çarpanlara ayırma ve denklemler çözüldü. 1 tane de Türkçe testi çözüldü.
Yalnızım ya kimseler yok. Demotive ediyor bu beni :KK43:

Benim de yds iyi ales kötü. Bari biraz kasım alese çalışayım. Birbirimizi motive edelim. Kilo da vermeye calisiyorum ben. 7 kilo verdim.
Hoşgeldin arkadaşım. Sonunda biri geldi yalnız kalmıştım :) tek başına yürümüyor ya bir de bir yandan yds devam ediyorum sonuçlar açıklanmadı hala ama 75 üstü almam gerek girebilirsem e-yds gircem...
İkisi bir arada zor oluyor ama olsun. Tam gaz devam.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...mak-fit-olmak-algisini-yikacak-gunluk.841555/
Bu da benim fit olma günlüğüm :KK48: ortak bir amacımız daha çıktı. Benim çok az kilom kaldı 2-3 kilo kadarcık daha çok sıkılaşma dönemindeyim. O açıdanda süper destek olurum :anneadayı:
Sen ne yapıyorsun ? Başladın mı ? Yeni yeni mi başlayacaksın? Nasıl bir program düşünüyorsun?

Basit eşitsizlikler 1 saat soru çözümü izlendi.
3 test bitirildi.
Şuan geometri karışık üçgenler çözüyorum.
Şimdilik böyle. :)

Oh ya yds kötü gelcek sanmıştım yüksek geldi. Çok mutluyum kurtuldum ondan :KK70:
Şimdi tamamen Alese odaklanma zamanıııı

*Bugün 1 saat soru çözümlü video izlendi (üçgenler karışık)
*üçgenler 3 test çözüldü ve testler bitirildi.
* 2 adet türkçe testi çözüldü.

merhabalar bende ales e ve yds ye giricem ama ikinci dönem sınavlarına giricem ikisine de.Ama sadece bu topiğin aktif olduğunu gördüğüm için buraya yazıyorum kızlar yarından itibaren bende bisiler yazmaya çalışıcam size katılıcam inşallah:)

merhabalar bende ales e ve yds ye giricem ama ikinci dönem sınavlarına giricem ikisine de.Ama sadece bu topiğin aktif olduğunu gördüğüm için buraya yazıyorum kızlar yarından itibaren bende bisiler yazmaya çalışıcam size katılıcam inşallah:)
Merhaba canım
Destek olacak birilerine çok ihtiyacım var :)
Ben birkaç gün mola vermiştim şimdi kaldığım yerden tekrar devam. Başarılar ve iyi çalışmalar dilerim :)

Merhaba canım
Destek olacak birilerine çok ihtiyacım var :)
Ben birkaç gün mola vermiştim şimdi kaldığım yerden tekrar devam. Başarılar ve iyi çalışmalar dilerim :)
O zaman dün gaza geldim 2 tane oran orantı testi çözdüm.bugunde kesir problemlerine çalıştım çıkmış soruları çözdüm konu testine geçemedim henuz

O zaman dün gaza geldim 2 tane oran orantı testi çözdüm.bugunde kesir problemlerine çalıştım çıkmış soruları çözdüm konu testine geçemedim henuz

Çok güzel . Az olsun ama temiz olsun :) ben de çok fazla çözemiyorum.
Ben de mutlak değer, üslü sayılar toplam 60 soru, 20 türkçe, 20 mantık sorusu ile günü kapattım :)

Çok güzel . Az olsun ama temiz olsun :) ben de çok fazla çözemiyorum.
Ben de mutlak değer, üslü sayılar toplam 60 soru, 20 türkçe, 20 mantık sorusu ile günü kapattım :)
Ben daha o mantık sorularına hiç bakamadım hep matematik çözüyorum bakalım ama ben kadındakine değil mayistakine giricem

X