Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

maaşlar geç yatmaya başladı ocak ayının yarı maaşını alamadım daha :S
uzun süredir böle
bide istanbul ofis çok boş sıkılıyorum
bide saçma sapan işlere giriştiler bunaldım artık
biraz kafamı dinlemek istiyorum

sanırım Haziran ayına kadar ewde oturcam biraz sıkılırım ama napalım artık
sonrada inşallah istediğim gibi bir yer bulabilriim

sanırım Haziran ayına kadar ewde oturcam biraz sıkılırım ama napalım artık
sonrada inşallah istediğim gibi bir yer bulabilriim

Walla evde oturmak bir süre iyi de sonra acayip sıkıyor insanı deneyimledim biliyorum Son 1-2 aydır bunalmaya başladım evde yapacak bir şey kalmadı artık. Şu ünv. kadro açsa da girsem yeter walla.

Hayırlısı olsun hakkını alamamak çok kötü bi şey onu da deneyimledim

günaydın kızlar
işler yoğun gelemiyorum
öptüm hepinizi.

walla bende işten sıkıldım
oskecim benim yerime de dinlen

bu sabah bi zeytinyağlı + yalancı dolma karışımı bi şeyler yaptım, ama pek emin değilim
bakalım akşama görücez.
Bir patlican kızarttım ki, kızartma demeye bin şahit ister, kızarmaktan YANDILAR gibi bi şey oldu ama tadı fena değil...
neyse çaktırmayın.
kendimi maroton koşucaları gibi hissediyorum.
işte bende durumlar böyle...

Merhaba canım ya soğuklarla uğraşıyoruz walla :S
yok pazartesi ankara ofise gidicem orda konuşcaz inşallah

Merhaba canım ya soğuklarla uğraşıyoruz walla :S
yok pazartesi ankara ofise gidicem orda konuşcaz inşallah

oh eline sağlık mervecim.
oskecim annenleri de görürsün.

kızlar benim yoğunluk devam şaşırmayacağınız üzere
görüşürüz

3 haftalık Ankara dan sonra yine döndüm İstanbula
ve 2 haftalık işsizim kızlar

Selam kızlarr,
görüşemiyoruzz artık hayrola
inanın iş yerinde dinleniorum, evde kendimi yarış atına benzetiyorum.
Umarım keyifler iyidir,
oske.06 sıkma canını işsizim diye, bilirim çok bunatıcı bi durumdur ama birazcık zaman

Kimsecikler yokmu burdaaa :)

Ayy çok şükür sonunda tekrar bulabildim topicimi Aboneliklerime kaydetmiştim ama nası olduysa kaybolmuş sürekli oradan girdiğim için hangi bölümde neredeydi bilmiyordum şimdi sayende tesadüfen online takipte gördüm yazını çok da sevindim bulduğuma kaydedeyim tekrar .
Ama hakikaten kimsecikler kalmamış burada. Özgecim ne yaptın iş durumunu şimdilik evdesin sanırım bakıyor musun biyerlere?
Ben de hala evdeyim henüz istediğim işi bulamadım ara ara bunalımlara giriyorum sonra sakinleşiyorum bakalım inş. bulurum yaa.

3 haftalık Ankara dan sonra yine döndüm İstanbula
ve 2 haftalık işsizim kızlar

selam kızlar
özledim sizlere
nerelerdeydiniz.

oskecim Allah gönlüne göre bir iş versin canım
mervecim yorucu gerçekten evli olmak..
ayşecim baban mı hastaydı nasıl oldu

yazalım kızlar buradan

5 ayı devirdik göz açıp kapatıncaya kadar.
eşim iş değiştirdi benim.
ev araştırmalarına falan başladık.
ben yoğun çalışıyorum haftaiçi giremiyorum pek.
3 haftadır yatılı misafirim oluyor hafta sonları.
yorucu..

öpüyorum herkesi
bahar içinize neşe sevinç getirsinn.

Baya değişimler olmuş cnm herkesin hayatında. Babam şu an iyi çok şükür bikaç gün önce hastaneden çıktı fakat bağırsakları tırbalara bağlı bir süre öyle yaşayacak :26:
Uff yatılı misafir zor oluyordur gerçekten hem de 3 hafta allah kolaylık versinn.
Ev mi alacaksınız şu an kirada mıydınız?

Selam kızlar, herkesin bi telaşesi var valla, aman Allahta eksik etmesin diyorum.

Ama benim telaşem sizinkilerden çok farklı...
Kızlar eşimle anlaşmıyoruz artık. her gn deli gibi kavga ediyoruz artık ağzımızda boşanma lafı sakız oldu.
evde pek huzurum yok. artık eş gibi değilizde düşman gibiyiz.
İş yerinde de aynı huzursuzluk devam ediyo, sonuçta aynı işte çalışıyoruz.
Benim için 12 kasım evlilik tarihimden bu yana çok şey değişti.
Tam düzelicek gibi oluyoruz işte tam barıştık artık sorunlarımız kalmıcak dediğim zamanda mutlaka gene bi tartışma ortamında buluyorum kendimi.
Tadım tuzum kalmadı artık. bakalım nereye kadar.

Mervecim çok üzüldüm hayırdır neden çıkıyor sorunlarınız? Çözülmeyecek gibi mi? Çok da sıkmayın kendinizi bu bi geçiş dönemidir belki, işle ilgili problemler falan varsa belki onun stresi size yansıyordur cnm biraz daha sabır bence inş. iyi olursunuz tekrar eskisi gibi :26:

Eşimle iletişim sorunu yaşıyoruz,düşüncelerini hissetiklerini benimle paylaşmıyo.sürekli kendine saklıyo bi şeyleri genelde en büyük tartışmamız bu.
Bir de arkadaş meselemiz var...
Onun bi kaç arkadaşının eşleriyle pek anlaşamıyorum. bu arkadaşlarıyla da eşim çocukluk arkadaşı.Oyüzden birbirlerine bağlılar.
Arkadaşlarının eşleri beni istemiyo, bunu eşimde biliyo.
Eğer o arkadaşlarıyla toplu bi şeyler yapılıcaksa benim hiç haberim olmuyo, çünkü beni istemedikleri için direk eşime söylüyolar.
Bende bundan rahatsız oluyorum ve surat asıyorum,
eşimde bana surat asıcaksan gelme diyo.
Ne yapmalıyım, çıldırıcam en sonunda.o kadar çok bunaldım ki artık gözüm evlilikmiş hiç bi şey görmüyo.
Göz göre göre beni arkadaşlarının yanında küçük duruma düşürüyo.
Bütün bunlar daha önce hiç yaşamadığım sorunlar, ve ben nasıl davranıcağımı bilemiyorum.
Bazen eski ben olmadığımı farkediyorum.
çok üzülüyorum.

Son düzenleme:

hay allah üzüldüm yaa kötü bir durum gerçekten.
Benim eşim de sessizdir ben zorla anlattırmadan hiç bi şey anlatmaz bana. Biraz uğraşmak gerek sanırım, kendi anlatmıyorsa tatlı dille sen yanaşıp bi şekilde anlatmasını sağlamayı dene cnm?

Arkadaşları için nası bi çözüm bulunur bilemedim biraz senin yanında olması gerekirdi bence. Tamam onları da silip atsın demiyorum ama sen rahatsız oluyorsan da bu kadar sık sık birlikte program yapılmamalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…