kasıklarımda ağrı ve şişlik:(

_birtane_

olacak olacak
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.084
0
40
merhabaa.s.

bir kaç gündür özellikle gece yattığımda kasıklarımda hafif ağrı hissediyordum.ama çok hafif belli belirsiz...bugün sol tarafta küçük bir şişlik olduğnu farkettim:1shok: fındık büyüklüğünde beze gibi ama sert değil..ilk defa böyle birşey başıma geliyor..

evlenmeden önce danışmak için gitmenin dışında hiç kadın doğum uzmanına gitmemiş ve bilgi sahibi olmayan biri olarak hiçbir fikrim yok.sizce önemli birşey olabilir mi? yoksa adetim yaklaşıyor ondan mıdır :uhm: ama daha önce hiç olmamıştıCADIARZU

fikir verin ablalarım.hemen doktora gitmeli miyim:a015:

Canim bence hemen doktora git. Bide elinle hissediyosan lutfen aksatma

aslında tam birşey yok gibi iyice yokladım dafisfisfis
ama genel olarak hafif sertlik ve sancı var.umarım en kısa zamanda geçer ve doktora gitmek zorunda kalmam:Saruboceq:

geçmiş olsun .yumurtalıklarını üşütmüş olabilirsin .bence yinede bir doktora danış sonuçda biz ancak fikrimizi söyleyebiliyoruz ama doktor değiliz. ihmal etme

Bence doktora gitmeni tavsiye ederim canım benim..Aman kasık bölgen ve vajinal bölgen ihmale gelebilecek konular değil

canim zaten evli kadinlarin sene de 1 defa jinekologa gorunmesi gerekiyor benden tavsiye

kasıklarındaki şişilğin kist olma ihtimali var...kabızlıkta bazan eşlik ediyor....büyümeden doktara gitmelisin

Doktora gitmelisiniz sağlık bu ihmale gelmiyor malesef. Ben ufacık bir sıkıntıda gidiyorum herşey olabilir ihtimaliyle .....
Sizin elinize gelen bir kitle varsa kist olabilir geçmiş olsun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…