kasıklarda ve belde agrısı olan adet gunude gelmiş olanlar bakar mısınız....

kader06

Guru
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
439
2
41
slm arkadaşlar benım durumumda olanlar var varsa ne durumdasınız ne onerırsınız 31 gun ara ıle adet goruyorum ve şuan belım kasıklarım fecı halde agrıyor acıkogretım son sınıftayım bu hafta sonu sınavım var stresten adet olmıyorum dıyorum ama hamılelıgıde dusunuyoruz bekledıgım bır sey yanı sızlerde de bu durumlar varmı goguslerım de şışkınlık var 3gun once sol tarafıma bırden bı sancı saplantı ve gectı akıntı sorunum hıc yok sadece o sancı sonrası soylemesı ayıp peynır kıvamında beyaz cok az bır akıntım oldu ve gectı sızce bu durum neyın gortergesı gecen ay husrandı esımde cok ıstıyor artık bı beby tıme dıye bı testı yapmıstım gecen ay ama tabı ben yaptım arkasındaadet oldum sımdı bıraz beklıyecem ama korkuyorum onerebılcegınız ıyı bır testvarmı sımdıden herkese teş ederım cenabı hak ıns hepmızın muradını verır evlerımızden onlarının sesını eksık etmez...:emir_bebek::KK55:

Hamilelikte olabilir yumurtlama donemide olabilir piskolojikte olabilir.. Ama Hamilelikte bile kasik sancisi goguste siskinlik oluyor insallah hamilesindir Allah dineligini versin ama adetin geciktimi yazmamisin gectiyse muhtemelen hamilesindir..

adet gunum ayın 26 sı ıdı ama adetlerım şu sıra ıle devam edıyordu
kasım 24
aralık26
ocak 24
şubat 26 ıdı yanı ben yumurtlama tarıhını netten hesaplatım 10-15 mart arasıydı beklenen adet ayın 29 dıyodu ama hala bı belırtı yok gecen ay husrana ugradıgım ıcın testı erken almak isetemedım ma meraktanda olcem bı kac gun gecsın dıyorum ama burayada gırmeden yapamıyorum ayyyy bı akıl verın bu durumu yasayanlar varmı :2:

walla benimde aralik 25 ocak 28 subat 26 bu ay beklenen 29 int hesapladim hala regl olmadim ama hamilemiyim die dusunuorum ama uzerinde durmuorum malum adet duzensiz husrana ugramayayim snra...:nazar:

benm dayanacak gücüm kalmadı yarın bı test yapacagım amasuan bıle belım kasıklarım fecı halde agrıyor sankı adet olcakmışım gıbı hamıle ısemde acaba ılk zamanlar oluyormudur kı

X