Kasıklarda geçmeyen ağrı

andie

Kendime yenibir ben lazım
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
1.399
291
Merhaba hanımlar,
benim kasıklarımda ağrı var bir aydır bir sürü doktor gezdim
dahiliye,üroloji, kadın doğum...
karın filmi çekildi, ultrasonla bakıldı, kan ve idrar tahlili ve idrar kültürü yapıldı
hepsi temiz çıktı
en son aile hekimine gittim o da mantar olabilir diye mantar ilacı ve psikolojik bir ağrı olabilir diye kas gevşetme özelliği olan depresyon ilacı verdi
onlar da geçirmedi ağrımı
geçmiyor, bitmiyor sürekli o ağrıyla yaşıyorum yoruldum artık
hastalığının sebebini bilmemek, ağrıya çözüm bulamamak ne zor şeymiş
siz daha önce böyle bir şey yaşadınız mı
Çıldırmak üzereyim
bir daha gideceğim doktora ama artık yine bir şey yok derler de ağrım geçmez diye korkuyorum o hale geldim
aranızda daha önce yaşayan varsa fikir versin lütfen çok kötü hissediyorum kendimi.

*
Hastalığımın nedenini bilmediğim için sağlık bölümünde hangi başlığın altına yazacağımı bilemedim. O yüzden buraya yazdım. Yanlış yerdeyse konu yöneticilerden ricam taşıyabilirler uygun yere.

Valla canim geçmiş olsun öncelikle, benimde kasiklarim cok agriyodu sonra ben onun harley botlarin agirligindan kaynaklandigini anladım. Ayni zamanda saglikciyim. Agri kesiciyle gecmeyen bir agri mi bu ?

Valla canim geçmiş olsun öncelikle, benimde kasiklarim cok agriyodu sonra ben onun harley botlarin agirligindan kaynaklandigini anladım. Ayni zamanda saglikciyim. Agri kesiciyle gecmeyen bir agri mi bu ?

Teşekkür ederim. Evet kas gevşetici kullandım bir süre, geçmedi.
Zoruma giden doktorların bir şey yok deyip ağrı kesici kas gevşetici vs. yazıp yollaması.
tabi ki bir şeyim olmasın istiyorum ben de ama madem bir şey yok bu çektiğim ağrı ne ?
sebepsiz ağrı olur mu ?

Ayaklarınızı üşütüyor olabilir misiniz o da yapar ağrı ?

Şu an ayağımda bir normal bir de örme çorap var canım üstüne bir de ev botu
çok üşüyen bir insanım ben kansızlığım da var zaten ama maalesef teşhis yok bilmiyorum ağrının sebebini bilsem çözüm bulmak için elimden geleni yapacağım

Şu an ayağımda bir normal bir de örme çorap var canım üstüne bir de ev botu
çok üşüyen bir insanım ben kansızlığım da var zaten ama maalesef teşhis yok bilmiyorum ağrının sebebini bilsem çözüm bulmak için elimden geleni yapacağım

Psikolojik bir durum olabilir mi acaba? bütün gittiğiniz doktorlar bir şey yok demiş çünkü :110:

Psikolojik bir durum olabilir mi acaba? bütün gittiğiniz doktorlar bir şey yok demiş çünkü :110:

Olabilir, işşiz bir insanım yıllardır ne kpss ne özel sektör adam akıllı bir iş bulamadım çok sıkıntı yapıyorum kendime belki de o yüzdendir bilmiyorum
doktorun verdiği depresyon ilacını kullanıyorum
gerçi dün akşam henüz 1 tane içtim ama na ağrılarıma bir faydası oldu -uyku yaparmış- ne de uykumu getirdi

Olabilir, işşiz bir insanım yıllardır ne kpss ne özel sektör adam akıllı bir iş bulamadım çok sıkıntı yapıyorum kendime belki de o yüzdendir bilmiyorum
doktorun verdiği depresyon ilacını kullanıyorum
gerçi dün akşam henüz 1 tane içtim ama na ağrılarıma bir faydası oldu -uyku yaparmış- ne de uykumu getirdi

Bende kullandım çok o ilaçlardan ama etki yapmamasının nedeni yeni başlamış olmanızdır. Bir hafta veya daha fazla sürebiliyor etki süresi...

Bende kullandım çok o ilaçlardan ama etki yapmamasının nedeni yeni başlamış olmanızdır. Bir hafta veya daha fazla sürebiliyor etki süresi...

Anladım, ben bağımlılık yapmasından korkuyorum yani ilaç içince geçer de içmediğim zaman tekrar ederse diye
bağımlılık yapabiliyormuş içtiğim ilaç
kökten bir çözüm arıyorum Allah yaşatmasın bir daha, inşallah sebebini öğrenirim çözüm yolu da bulunur.

Anladım, ben bağımlılık yapmasından korkuyorum yani ilaç içince geçer de içmediğim zaman tekrar ederse diye
bağımlılık yapabiliyormuş içtiğim ilaç
kökten bir çözüm arıyorum Allah yaşatmasın bir daha, inşallah sebebini öğrenirim çözüm yolu da bulunur.

Doktor kontrolünde olduğu zaman ve doktorun dediği şekilde kullandığınız zaman hiç sorun yaşamıyorsunuz emin olun. Bırakacağınız zaman da doktorla bırakmak lazım. Ben şu an ilaç kullanmıyorum. tedavim bitti şükür. 10 yıl boyunca çeşitli ilaçlar kullandım.

Doktor kontrolünde olduğu zaman ve doktorun dediği şekilde kullandığınız zaman hiç sorun yaşamıyorsunuz emin olun. Bırakacağınız zaman da doktorla bırakmak lazım. Ben şu an ilaç kullanmıyorum. tedavim bitti şükür. 10 yıl boyunca çeşitli ilaçlar kullandım.

Size de çok geçmiş olsun. Doktorun verdiği gibi kullanıyorum zaten umarım faydalı olur sağolun yardımcı oldunuz.

Başladı yine benim sebepsiz ağrılarım :KK43: Neden böyle oluyor çok yoruldum çok korkuyorum :KK42:
İlaç verdi doktor içtim geçmedi ağrım
Tahlillerim temiz çıktı ne oluyor böyle yaa...

Burası benim ağrı günlüğüm oldu artık...
Yine ağrım var yine sağ tarafta kasıklardan biraz yukarda
her defasında apandisitten şüpheleniyorum
çok korkuyorum
ben yoruldum artık yaa
niye geçmiyor bu ağrı niye sürekli tekrar ediyor?

X