kasıklarda atma ne demek

beyza2011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2012
25
0
merhaba arkadaşlar 2 haftadır kasıklarımda atma var sanki bişey içerden vuruyo böyle bişi yaşayalar var mı ne anlama gelio acaba

enfeksiyon belirtisi olabılır canım bende de oluyor yumurtlama agrısıda olabılır son olarak gebelik belirtiside olabılır :) inşallah hamilesindir....

hamilelik belirtisidir cnm bende yasadım ama benimki psikolojikti:KK70: inş seninki diildir

inş. öyledir 6 ay önce dış gebelik ameliyatı geçirdim sağ tüpüm alındı 5 aydır deniyoruz bu ayda adet oldum fakat çok az 2 hafatdırda atma var kasıklarda hakkımızda hayırlısı olur inşallah

tamda bu soruya cevap arıyordum:)
benimde 1 haftadır sağ kasıkta atma, batma, yanma var :KK1:

İNŞALLAH psikolojik degildirrr

dış gebelik geçirmedim ama okuduklarıma dayanarak sölüyorum ALLAH yardımcın olsun tez zamanda kucagın dolsun bebeklerle

inş. öyledir 6 ay önce dış gebelik ameliyatı geçirdim sağ tüpüm alındı 5 aydır deniyoruz bu ayda adet oldum fakat çok az 2 hafatdırda atma var kasıklarda hakkımızda hayırlısı olur inşallah

canım yalnız gebelik olması icin bu atmanın yumurtlama günlerinden sonra adete yakın zamanlarda olması gerek yerlesme hareketini simgelio inş gelmiştir bebegin bende gecen ay kaldım ama degerim yükselmedi bende brancayla kaldım 2 asılamam var tutmamıstı

canım yalnız gebelik olması icin bu atmanın yumurtlama günlerinden sonra adete yakın zamanlarda olması gerek yerlesme hareketini simgelio inş gelmiştir bebegin bende gecen ay kaldım ama degerim yükselmedi bende brancayla kaldım 2 asılamam var tutmamıstı

hayırlısı olsun canım inş gelmiştir umutlanmakta istemiyorum sonra üzülüyorum ama elimde değil işte herşeyin hayırlısı bakalım

inşallah canım benimde 2 haftadır oluyo bi anlam veremedim inşallah hayırlısı olur :)
inşallah canım inşallahhh...adete 3 gün kaldı:)

bende geçen ay brancala kullandım bu ay ara vermiştim hadi bakalım:)

bende atma şeklinde değilde kanat çırpması şeklinde oluyor ara ara son zamanlarda olmaya başladı
pır pır edip duruyor sanki bişey daha ne olduğu belli değil bekliyorum adetimin geçmesini :)

X