kasıklarda agrı düşük belirtisimidir

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar bısey sorcam
bıldıgım kadarıyla hamılelıkte kasıklarda agrı normal degıl acaba dusungun belırtısımıdır
ben sanırım 2 aylık hamıleyım
bırde farkında olmadan supradın vıtamın prıorın sac besleyısı ılac bıde bı ara atarx almıstım
zararı olmusmudur

• Konu Sahibi EU1
inşallah olmamıstır canım allahın izniyleee tebrik ederim allah tamamına erdirsin

• Konu Sahibi EU1
canim her kasik agrisi dusukten dolayi olmaz....bazen hamilelerde de hafif kasik batmalari olur,ama bunlar kisa sureli genelde dinlenince gecen agrilardir..
eger kanaman varsa,agrin gecmiyor ve giderek artiyorsa mutlaka dr a git..ihmal etme sakin..insallah sag salim bebegine kavusursun hayirlisiyla.

• Konu Sahibi EU1
canım kasık ağrısı rafim darlığından kaynaklanan bi konu ben ilk gebelikte kasık ağrısı için gttim üzücü ama 1 hafta sonra düşük yaptım ama benimki bos gebelikti.inş allah sana o günleri yasatmaz dikkatli ol canım

• Konu Sahibi EU1
aa pembe akıntı önemli mutlaka sor doktora benim 15 . haftada acayip kasık agrım oldu özellikle sağ kasıgım aglıyacaktım nerdeyse ama nomalmiş netten araştırdım rahim ve çatı geliştigi içinmiş hatta biçok anne agrı kesic içiyomuş ama ben içmedim dayandım allha şükür şimdi geçti

• Konu Sahibi EU1
bebegı dusurdum ama bellıydı zaten dusecegı
allah hayırlısını ve saglıklısını versın

hadi ya çok geçmiş olsun cnm ama sende fazla kanamada yoktu nasıl düştü canını acıtacaksa anlatma tabii ama şaşırdım doğrusu bu sitede milletin walla şakır şakır kanaması olupda doğuran o kadar varki tabi takdiri ilahi Allh yaşam verecekse ne olursa olsun doğuyo yoksa ağzınla kuş tutsan gidiyo tıpkı benim ilk bebegim gibi bende 2 aylıkken düşürmüştüm kürtajla aldılar ne kötü bi duygu bilirim Allh en kısa zamanda hayırlısıyla bebegini kucagına almayı nasip etsin sanasenağlama

• Konu Sahibi EU1
bazı agrılar dusuk belirtisiyken ozellikle kanamayla beraber olanlar, bazılarıda rahimin buyudugune isaret. bebeise yer acılıo rahat hareket etsin diye

• Konu Sahibi EU1
benim de kasıklarımda ağrı omuştu ama bebeğim çok şükür düşmedi.dikkatli ol ama

Ben 3 haftalık hamileyim kasıklarım çok çok hafif sızladı ama normalmiş galiba

Ben 3 haftalık hamileyim kasıklarım çok çok hafif sızladı ama normalmiş galiba

arkadaşım hayırlı olsun sana bişiy sorcam nezaman öğrendin ve kan değerin ne kadar dı bende 2 haftalık hamileyim ve merak ettim...allah sağlıklı sıhatli ewlat versin herkese amin..

mrb her kasık ağrısı düşük belirtisi değildir idrar yolu enfeksiyonu da olmuş olabilir sen dr görüş bir idrar tahlili yaptır ondan sonra anlaşılır endişelenmene gerek yok

bende tahminen 2 haftalık hamileyimm:CüvCüv: benimde ara sıra krap giriyo eğilince falan hemen geçiyooo ama allah korusun allahım ne olur hiç kimsenin meleğini alma yanından:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceqnları koru sen yarab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…