Kasık ve karın agrım var kan negatif erken gebelik pozitif çıktı?

aysbens

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
26
9
30
Merhaba arkadaşlar yaklaşik 15 gündür kasık agrım vardı uyku halim erken gebelik yaptım negatif adetim 3 gün geçti kan testi verdim oda negatif dün yaptıgım test pozitif çıktı adetim 8 gün gecikti normalde gecikmez, sorum şu bugun ev temizledim agır kaldırmadım ama yoruldum şuan kasık agrım var karnıma vuruyor hamile olma ihtimalim nedir? kanda geç döllenmeyse gecikmeden ne kadar sonra çıkar?

Son ilişki üzerinden kaç gün geçti ve kan testini ne zaman yaptınız?Bir gebelik testi hangi marka resim atar misiniz testinizi

Son ilişki üzerinden kaç gün geçti ve kan testini ne zaman yaptınız?Bir gebelik testi hangi marka resim atar misiniz testinizi
Utanarak söyleyecegim ama 2 aylık evliyiz ve hergün hemen hemen ilişkiye giriyoruz ama tahminin 29 eylül civarı olan ilişkiden oldu

Eklentiler

• 1000081371.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 21
Utanarak söyleyecegim ama 2 aylık evliyiz ve hergün hemen hemen ilişkiye giriyoruz ama tahminin 29 eylül civarı olan ilişkiden oldu
Kanda kesin çıkardı 29 eylüldeki ilişkiden olsa.Bu testten sonra kan verdin mi

Ekimin ilk haftasının sonuna doğru da yaptıysanız ondan olabilirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…