Kasık çektirme sebepsiz infeltilite

Sevda se

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
24
9
26
Merhaba arkadaşlar 2015den beri evliyim malesef çok istememe rağmen nasip olmadı doktorlar sebepsiz infeltilite diyor bir aşılama yaptırdık olmadı doğal yollardan bana tavsiyeleriniz var mı acaba bide kasık çektirme diye bir şey duydum bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba. Kasık çektirme ile ilgili bir bilgim yok sebepsiz infertilite kısmı için yazmak istedim. Bizde çok istememize ve her şeyin normal görünmesine rağmen gebelik elde edemmiştik. Ta ki 2. Yıl bitene kadar. Siz 2015 ten beri istiyormuşsunuz bu çok uzun bir süre. Bence imkanınız varsa tüp bebeğe gidin daga fazla zaman kaybetmeyin derim. Biz 2 yıl olmayınca tüp bebeği düşündük ve doktora gideceğimiz ay güzel haberi aldık. İnş sizin de en kısa zamanda olur.

peki nasıl birşey önerdı kasık çektirmede bende yaptırcam tam bakıyordum yazınızı gördüm
Karnınıza baskı uyguluyor parmak ile belli yerlere masaj yapar gibi 20 dk kadar sürdü benim yazma ile göbek deliğimin altından bağladı eve gider gitmez ilişki önerdi ve adetin ilk gününden saymaya başlayıp 14 15 16 günleri değerlendirin dedi ama ben bugün itibaren değerlendirdim birde ilk gün ani hareketli harekler yapma dedi bu kadar

bende gidecem ama ablam adet bitince git dedi onu bekliyorum inşallah hamiş kalırız ya yeni evliyim ama benimle evlenenler şuanda hamile bende istiyorum oyüzden sorun yok eşim ve bende ama tutmuyor

bende gidecem ama ablam adet bitince git dedi onu bekliyorum inşallah hamiş kalırız ya yeni evliyim ama benimle evlenenler şuanda hamile bende istiyorum oyüzden sorun yok eşim ve bende ama tutmuyor
Bizdede durumlar aynı 2 Yıl evliyim olmadı hiç bir sıkıntımız yok aynen adet bitiminde gitmen gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…