kasık batması ve kahverengi leke

hilalnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
121
7
Bir aydır bazan sağ bazan sol bazan da iki taraflı kasıklarım batıyor ve karnımda bir ağırlık bir hareket farkedilir bir şekilde var .geçen ay da regl oldum bu ayda aslında bu ay regl me yakın kahverengi akıntıyı da gördüm .. beyaz akıntı da vardı.. şuan hala batma devam ediyor .. bu batmanın başka nedeni olabilir mi.. bilemiyorum .. yumurtam gelişmiyoır ve çatlamıyor 2 aydır ilaç ve iğne de kullanmıyorum aslında .. çatlamayan yumurta kist halini alır diye okudum .. acaba bu abtmalar ondan olabilir mi.. şu an regl olduğum için test de yapamıyorum tabi.. beklerken fikrlerinizi almak istedim.. şimdiden fikirlerinize teşekkür ederim..

ayrıca sağlı sollu zonklama hissi var .. üşütme olmadığını düşünüyorum.. ona benzer bir ağrı yok..

bendede var kasık batması ve ağırlık nedenini bu ay sonunda öğrenicem çok heyecanlıyım

canim usutursen de o sekilde bir agri oluyor. o sebeple yaz kis ayagindan corabi sirtindan yelegi eksik etme. hatta ben abartip belime yun atki sarip ayaklarimin altina isitilmis kiremit bile koymustum.

canım adetin başlayınca kistde atılır diye biliyorum bencede sen bir doktora danış

X