Kasık ağrısı ve sık idrara çıkma

Miraces

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
321
18
24
Kızlar çok sık idrara çıktım gece sıkışıyprum hemen ve kasık ağrım var sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum iyi bilirm
Ne kullanabilirim

Öncelikle idrar enfeksiyonuna sebep olan ney onu anla mesela ilk olarak bol bol su iç. İdrar rengin ne durumda? Şeffaf? Koyu sarı? Orta açık sarı renk? Koyu renk ise yeterli su içmiyorsundur. Şeffaf olunca gereğinden fazla içiyorsun. Orta açık sarı renk gayet sağlıklı. Ancak koyu sarı kötü çünkü yetersiz su içiyorsun. 2 kafein!! ben çok severim kahveyi günde 1 fincan kahve tüketirim. Ama kafein idrar yolu enfeksiyon sebeplerindendir ne yazık . Gelelim 3 sırtın karnın veya yanların hatta ayaklarını sıcak tut! Çorap giy, patik giy Saydığım bölgeler soğuk olursa idrarda enfeksiyon yapar. 4 idrarın geldiğinde tutma! 5 kişisel temizliğine dikkat et. İç çamaşırını değiş sürekli. Ben iç çamaşırlarımı ütülüyorum. Enfeksiyonu bakteriyi öldürüyor. Bak kasık ağrında varmış. Kasıklarını sıcak tut. Gebelik ihtimalin yoksa eğer limonlu su tüket, soğan suyu da iyidir kaynat 1 soğanı süz iç ya da maydanoz suyu enfeksiyonu söker bunlar. Gebeysen içme düşük yaparsın. Çünkü bu saydıklarım içini temizlemen için etkili.

Çok teşekkür ederim yazdığınız için hepsine dikkat edeceğim maydanoz suyu sabah aç karına tüketm bir kaç gün deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…