Gebeliğe Hazırlık Kasık ağrısı ve batma yorumlar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tokalak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2020
480
272
31
Herkese hayırlı sabahlar kisaca (pkosluyum yumurtlama tembelligim var adet duzensizligim var hatta ilacsiz sökülemiyorum herseyi denedik 3 senedir olmadi suanda saglik bandi yapıştırıyorum kadinlara özel olanindan ve adetimi cok gecmeden söktürdü).. 18 subat adet tarihim 24 subat bitis tarihi peşpeşe veya iki gün arayla ilişki oldu dünden beri kasiklarimda yogun agri var ve batmalar oluyor özellikle sol tarafta uzandigimda ani harekette felan da bi acı saplanıyor suanda 20.gun adetimin bu kadar erken gebelik oluşsa da hissedilmez ama döllenme hissedilebilir mi veya yumurtlama olabilir mi akintim felan da yok neden olabilir

Gebeliğin Bu kadar erken belirti vermesi çok zor Tatlım . Yumurtlama olabilir stres yaptığın için de olabilir zaten adetlerin düzensiz miş. Adetinin sökülmesi kaliteli yumurtlama old. Anlamına gelmez canım tavsiyem kür yapman ve küre başladıktan bir ay sonra yumurtlama takibi ile gebelik planlaman. Ay bu ay oldumu öbür ay oldunu diye takip etme psikoloji gebelikte çoooookkkk etkili . Sen sadece elinden geleni yap. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin

Kürler de cok yaptim hatta aktarlardan özel karışım bile yaptırdılar ama bi değişiklik olmadi ovulasyonda bi ara denedim genelde hep koyulasmis koyuya yakin cikiyo Lh yuksekti bende. Stres zaten eksik olmuyo ne kadar boşvermis gibi yapsam da aklim bi yandan orada bu ay olur mu acabalar bitmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…