Kasık ağrısı ve Akıntı

Kelebekblut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
13
1
Hanımlarrr kronikleşen kasık ağrım ve aşırı akıntım var adet günüm tam bitti diyincede afedersiniz ama lavaboda damla damla kanamalarm oluyor defalarca hastaneye gittim ultrasyonla bakılıp enfeksiyon var diyip geri yolladılar fakat ben rahim kanseri olmasından çok korkuyorum nişanlmla iliskimiz var bunu söylememe rağmen devlet hastanesindeki gittğm tüm doktorlar özensizce eve yolluyorlar çok korkuyorum ve artık hastaneye gidip hiçbir doktorun tribini çekmek dahi istemiyorm ama psikolojim çok bozuldu rahim kanseri olablrmym bilmiyorum

Enfeksiyon kasık ağrısı ve akıntı yapar doktor enfeksiyon var dediyse enfeksiyon olmuştur antibiyotik fitil vs yazar bir ilaç verdi mi ? Aklına öyle kötü şeyler getirme bence

Enfeksiyon kasık ağrısı ve akıntı yapar doktor enfeksiyon var dediyse enfeksiyon olmuştur antibiyotik fitil vs yazar bir ilaç verdi mi ? Aklına öyle kötü şeyler getirme bence
Evet verdi kullandım hepsini ama banamısın demedi şimdi hastalık bitmeye yakın damla damla kanamada olunca istemsiz yara yada kansermi acaba diye düşünmeye başladım internettende araştırınca iyice psikolojim bozuldu

Psikolojik olarak kötü düşünme enfeksiyon hemen geçmeyebilir . tekrar kontrole git duruma göre yine ilaç verebilir yada ona göre muayene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…