kasık ağrısı hamilelik

silayildizzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
5
1
20
Eylul ayinda korunmasız cinsel iliskim oldu. Birkaç saat icerisinde birden fazla kez birliktelik yasadim fakat erkek arkadasim temizlenmemisti bu durumda gebelik ihtimali olusabiliyormus ice bosalmasa bile. İliski yasadigimiz gun tahminlerime gore adetime 1 gun vardi. Fakat oyle degilmis 5 gun gecikerek adet oldum. Yine de takvime baktıgımda yumurtlama gunumde degildim. Hamilelik suphem regl olunca azaldi fakat hamilelikte de regl olunuyo diyenleri gorunce yine bi süphe ettim. Dun test yaptım freely diye bi markanin negatif cikti kontrol ettim iyice tek cizgiydi. Test kalitesizmis sanirim kullananlar memnun olmadiklarini soylemisler. Ve nerdeyse 2haftaya yakindir da kasik agrim var. Basta akintim da cok degisikti enfeksiyon dedim sonra gecti gibi oldu ama ozellikle son 2-3 gundur cok yogun agrım oluyor. Sanki gaz sancisi gibi ama baska da enfeksiyon belirtim yok. Sizce hamile olabilir miyim bu agrinin nedeni hamilelik olabilir mi?

Mış muş larla olmaz yalnız. Bilinçsiz bi şekilde ilişkiye giriyorsunuz Sonra yusuf yusuf.
Geri çekilmeyle mi önlem almaya çalıştınız ne yaptınız peki?
Nasil bir iliskiye giriyorlar ne alaka acaba idrarini yapacak ora tuvaletmi ya sacmalik 20 senelik evliyim yeni duydum arkadaslar bizim bebemiz olmiyor ozamn yarim iliskiye girdigimiz icin Allah I'm neler duyacaz

Nasil bir iliskiye giriyorlar ne alaka acaba idrarini yapacak ora tuvaletmi ya sacmalik 20 senelik evliyim yeni duydum arkadaslar bizim bebemiz olmiyor ozamn yarim iliskiye girdigimiz icin Allah I'm neler duyacaz
yanlis anlamissiniz anladigim kadariyla. cinsel iliski esnasinda geri cekilmeyle iliski olduktan sonnra cok zaman gecmeden yeniden iliskiye girince zevk suyu hamile bırakır. google a yazdiginizda cok kolay bi sekilde yanıt bulabilirsiniz bu konu hakkında

He sen google bakarak… bi de biliyomuşsun da öğretir gibi yazmaz mısın. Aşırı komik de çünkü.
Google bakarsan göbek deliğinden giren sperm ile de hamile kalan var

Hiçbir şeyden haberiniz yokken doğru dürüst korunmadan nasıl ilişkiye girebiliyorsunuz? Ortaokulda mısınız? Cinsel hastalıklardan da haberiniz yok belli, cahil gibi kondom bile kullanmamışsınız. Korunun hanımefendi, hem kendinizin hem de bizim kafamızı açmamış olursunuz böylelikle. Ayrıca hayır hamile değilsiniz regl olmuşsunuz zaten, Google’a yazın isterseniz cevap verirdi size aslında

He sen google bakarak… bi de biliyomuşsun da öğretir gibi yazmaz mısın. Aşırı komik de çünkü.
Google bakarsan göbek deliğinden giren sperm ile de hamile kalan var
Zevk Suyundan Hamile Kalma Olasılığı
Zevk suyunun hamilelik riski taşıyıp taşımadığı, birçok faktöre bağlıdır. İşte bu faktörler:

Önceki Ejakülasyon: Eğer erkek, cinsel ilişki öncesinde ejakülasyon yaşamış ve idrar yapmamışsa, idrar yolunda kalan spermler zevk suyuyla birlikte salınabilir..

Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı? - Op. Dr. Gönül Çimen.

BUYRUN OKURSANIZ SİZ DE ÖĞRENMİŞ OLURSUNUZ:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…