Kasık ağrısı, ellerde sıcaklık artışı gebelik belirtisi midir?

Aden Kilic

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
22
5
24
Arkadaşlar merhaba,
Reglime 15 gün var bu ay soğan kürü de deniyorum fakat bi kaç gündür sürekli kasiklarimda bir ağrı var sağ ve sol kasikta avuç içlerim çok sıcak ve sürekli terliyor bu şekilde belirtiler yaşayan var mı bu kadar erken olması normal mi yaşayan varsa bilgi verebilir mi lütfen

Arkadaşlar merhaba,
Reglime 15 gün var bu ay soğan kürü de deniyorum fakat bi kaç gündür sürekli kasiklarimda bir ağrı var sağ ve sol kasikta avuç içlerim çok sıcak ve sürekli terliyor bu şekilde belirtiler yaşayan var mı bu kadar erken olması normal mi yaşayan varsa bilgi verebilir mi lütfen
Gebelik belirtisi için fazla erken fakat gebelik bekliyorsanız soğan maydonoz vs gibi kürler genelde kan sulandırıcı etkiye sahip olduğu için düşük ihtimalini ya da bebeğin tutunamama ihtimalini artırır gebelikte önerilmez . Ama onun haricinde beklemiyorsaniz yanlış bilgi vermek istemiyorum bu kürler genital bölge enfeksiyonları için ve regl söktürücü olarak da icildigini biliyorum

Araştırdım aslında gebelik düşünenler içinde kullanılması gerektiği söyleniyor yani yumurtlama ağrısından farklı ağrılar yaşıyorum sağ bacağımda ve belimde de ağrı var sebebini anlayamıyorum bundan dolayı benzer şeyler yaşayan var mıdır diye sormak istedim

Adetinize 15 gin varda ancak yumurtalara belirtisi olabilir ki bunlarda birer yumurtalara belirtisi. Hamilelik şuan için çok mümkün olmaz döllenme dönemindesiniz. Evet bende maydanoz kürü enfeksiyon, idrar söktürücü / soğan kürü de genellikle pcoslu olanlar yapıyor dikkat ederek uygulayın. Teravi görüyorsanız muhakkak doktorunuza danışın

Adetinize 15 gin varda ancak yumurtalara belirtisi olabilir ki bunlarda birer yumurtalara belirtisi. Hamilelik şuan için çok mümkün olmaz döllenme dönemindesiniz. Evet bende maydanoz kürü enfeksiyon, idrar söktürücü / soğan kürü de genellikle pcoslu olanlar yapıyor dikkat ederek uygulayın. Teravi görüyorsanız muhakkak doktorunuza danışın
Meraba erkek arkadaşımla yakınlaşma oldu ama hiçbir sekilerde birleşme olmadı zevk suyu elden vajinaya dudaklarımın içe degdı bu şekilde hamilelık olur mu saçma geliyor düşününce ama aklım o kadar bulandı ki o günden sonra kasıklarım da ağrı var adet öncesi ağrılar gibi aynı 7-8 gündür de geçmiyor bu yüzden kafam Allak bullak oldu 😔 Adetime de var daha

X