Kasık ağrısı bel ağrısı ve akıntı

Masal3424

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
185
90
29
Merhabalar arkadaşlar

Yumurtlama günlerini değerlendirdik ve 2 gün sonra kasıklarımda ağrı başladı. 10 gündür ara ara kasık ağrısı ve akıntım var. Adetime 2 gün kaldı şuanda da hala kasıklarım ağıyor belim ağrıyor başka belirtim de yok. Gebelikte böyle durum yaşayan oldu mu acaba erken gebelik test alıp negatif sonuç görmekten korkuyorum. Sizlerin nasıldı. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Benzer belirtilerden sonra hamile olduğumu öğrendim umarım sizde güzel haberler alırsınız:)

Benzer belirtilerden sonra hamile olduğumu öğrendim umarım sizde güzel haberler alırsınız:)
İnşallah :) çok istiyorum düşünmeden alıkoyamıyorum kendimi. Bazen psikolojik mi diyorum ama ağrılar çok keskin. Siz de yerleşme kanaması filan oldu mu acaba.

Hayır kanama hiç olmadı. Akıntıda artış, kasıklarda ağrı batma ve hafif hafif bel ağrım oluyordu test yaptım silik çizgi gördüm. İlk gebeliğimde aynı şekilde olmuştu benzer şeyler yaşayınca test yapmadan duramadım :)

Hayır kanama hiç olmadı. Akıntıda artış, kasıklarda ağrı batma ve hafif hafif bel ağrım oluyordu test yaptım silik çizgi gördüm. İlk gebeliğimde aynı şekilde olmuştu benzer şeyler yaşayınca test yapmadan duramadım :)
Canım bende dayanamadım dün akşam test yaptım negatif çıktı adetime 1 gün kaldı sanırım bu ay da olmadı adet günümü bekleyecem inşallah bir umut olmam

Merhabalar arkadaşlar

Yumurtlama günlerini değerlendirdik ve 2 gün sonra kasıklarımda ağrı başladı. 10 gündür ara ara kasık ağrısı ve akıntım var. Adetime 2 gün kaldı şuanda da hala kasıklarım ağıyor belim ağrıyor başka belirtim de yok. Gebelikte böyle durum yaşayan oldu mu acaba erken gebelik test alıp negatif sonuç görmekten korkuyorum. Sizlerin nasıldı. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Merhaba son durumunuz nedir ? Benimde çatlamanın olduğu gün değerlendirdikten 2 gün sonra kasık ağrım başladı 5 gündür kasık ağrım var 19 Eylül bat

Diğer aya güzel haberler alırsın inşallah, benim 2 günüm kaldı bata ama hiç bir belirttim yok. Hatta adet öncesi çıkan sivilcem bile çıkacak gibi oldu ama dışarı vurmadı içeride geri söndü. Beni şüphelendiren mide ağrısı ama o da hamilelikten mi yoksa folbiol kullanıyorum ondan mı? Olmazsam yarın bir test yapmayı planlıyorum

Diğer aya güzel haberler alırsın inşallah, benim 2 günüm kaldı bata ama hiç bir belirttim yok. Hatta adet öncesi çıkan sivilcem bile çıkacak gibi oldu ama dışarı vurmadı içeride geri söndü. Beni şüphelendiren mide ağrısı ama o da hamilelikten mi yoksa folbiol kullanıyorum ondan mı? Olmazsam yarın bir test yapmayı planlıyorum
Benim 23 eylülde başladı 26 Eylül de bitti canım. Bakalım bu hafta yumurtlama olacak mı ? Takvime göre bu hafta yumurtlama haftam inş gecikmez her şeyin hayırlısını versin inşallah Rabbim 🤲

Hayırlısı olsun inşallah canım 21 ekim batım. Ovülasyon testi yapıyor musun sen.

Ben dün temizlendim, çalışmalara başyacağız🥰sonraki bat 30 Ekim, Ekim şansı devam ediyor benim 😅

Ben dün temizlendim, çalışmalara başyacağız🥰sonraki bat 30 Ekim, Ekim şansı devam ediyor benim 😅
Hadi bakalım benimde 21 ekim bat tarihim. 6 ekimde yumurtlamam oldu 7 ekimde de sabahtan çatlama gördüm. İlk defa Yumrtlama ve çatlamayı değerlendirdim. Bakalım olacak mı ? Şuanlık bir değişiklik yok bende :) bu sabah bi minik sol kasık. Batması oldu ama geçti bitti. Anlık birşeydi: zaten yumurtlamadan en az 10 gün bekleyin diyorlar aslında 15. Günü test yapmayı düşünüyorum sabredersem :)

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

Hadi bakalım benimde 21 ekim bat tarihim. 6 ekimde yumurtlamam oldu 7 ekimde de sabahtan çatlama gördüm. İlk defa Yumrtlama ve çatlamayı değerlendirdim. Bakalım olacak mı ? Şuanlık bir değişiklik yok bende :) bu sabah bi minik sol kasık. Batması oldu ama geçti bitti. Anlık birşeydi: zaten yumurtlamadan en az 10 gün bekleyin diyorlar aslında 15. Günü test yapmayı düşünüyorum sabredersem :)
Hayırlısı canım, sağlıkla gelsin boncuk 😍 benim iki evladım var hiç yumurta takibi yapmadım, gelişineee🤣 koyverdik

X