kasık ağrım var!!

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
kızlar bi çoğunuz bildiği gibi 14+2 haftalık hamileyim 2 gündür sağ kasığımda çok şiddetli değil ama sağ adımı atınca bi ağrı oluyor.sizce normal midir?kanama falan yok işte yapmadım ters yorucu bi hareket ama çok korkuyorum yaşayan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?

Buğün doktora gittim.sol tarafımda ağrı vardı hiçç bişi çıkmadı ama doktorum sağında varsa ağrı önemlidir dedi..
bendede çok sık oluyor 13 haftalığım canım..idrar testi ver bir belki idrar yollarında bişi vardır..stres yapma doktora git test yaptır ne olur..üzülme

yok yeni yaptırdım iltihap gibi bi durum söz konusu değil.sağ ile sol arasında fark nedenmiş bi şey dedi mi doktorun?

çok normal canım.benim de o haftalarda çok olmuştu..rahim bağları geriliyor artık...dr öyle sölemişti...20 haftadan sonra tekrar olacak,endişelenme.

geçmiş olsun canı hayırlısınla kucağına almak nasib olsun...
bu tip ağrılar normalmiş .. ama yinede dr una bi danış derim...

arkadaşlar ben de 8 haftalık hamileyim benimde sağ kasığımda şiddetli ağrı var bende korkuyorum düşük olur diye ama dr ikiz gebelikte olur böyle şeyler dedi takma kafana dedi bende içim rahat ama işte ne bilem yinede korkuyorum hayırlısı ile inş hepimiz kucağımıza alırız alllah herkese nasip etsin

kızlar, sağ ile solun farkı sağda apandisitin olması. Sağda şiddetli ağrı idrar yolu enfeksiyonu da yoksa, apandisit riski tşıyabilir. Bacağı kasar şekilde bir ağrı varsa, hafif zıpladığınızda ağrı artıyorsa mutlaka doktorunuza sorun. İnşallah sadece rahim bağları ile ilgilidir yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. Geçmiş olsun.

canım inşallah önemli birşeyin yoktur
sıkma tatlım canını
sen hep iyiyi düşün olur mu

sağolun arkadaşlar.dr.umla konuşamıyorum yurt dışında bi seminere gitti ulamşamıyorum.ağrı apandist aağrısı gibi değil evt sağ adımımı atarken oluyor ancakkasılma yok orda o esnada bi sızı giibi oturuurken kalkerken yada ayakta sabit dururken de yok.ve öle kıvrandırmıyor ama tai hissediyor olmam canımı sıkıyor.ve bugün düne nazaran daha iyiym inşallah geçecek araştırma yptım bu haftalarda normal yyazıyor.bi de arada karnımın seyırdiğiini hissediyorum bu da beni sevindiriyor bebeğim iyi diyorum

X