kasık agrıları

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar ben15 +5 günlük hamileyim ama 2 gündür kasıklarım çok agrıyo hiçböyle agrımamıştı belimdede agrılar oldu bu noarmalmi acaba bu haftalarda

canım benim başımdan hiç hamilelik geçmedi ama aşırı kasık ağrısı varsa en iyisi dr una sor.korkutmak da istemiyorum ama iyi olmadıgını okumuştum nette.ve uzan dinlen yorma kendini.

kızlar ben15 +5 günlük hamileyim ama 2 gündür kasıklarım çok agrıyo hiçböyle agrımamıştı belimdede agrılar oldu bu noarmalmi acaba bu haftalarda

merhaba cnm bende 3 haftalik hamisim. bugun doktordan geldim. benimde kasiklarimda agri var doktor yat dinlen dedi. ama dusuk tehlikesi sanmiyorum. ama sen dikkat et hic bisey yapma ve sadece yat. bende oyle yapiyorum. bilidigim kadariyla yumurta buyumeye baslarken agri yapiomus ama sen dinlen bende iki gundur vardi bugun doktora gittim iyi tehlikeli gozukmuyor dedi. kendine dikkat eta.s.

yeşilcim,bu ağrılar rahimin büyümesiyle,rahimi yerinde tutan kasların gerilmesiyle ortaya çıkan ağrılarmış bende de oluyor canım.Bu ağrılar uzun süreli ve şiddetli olursa mutlaka doktoruna başvurmalısın.Aksi halde zamanla bu gerginliğe alışan kaslar yavaş yavaş yerini gevşemeye ve ağrının yok olmasına bırakırmış.Zaten internette yaptığım araştırmadan da aynı bilgiler yazıyor canım.Geçmiş olsun.

X