kasığım ağrıyor

busem68

çok şükür Allah'ım
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
1.332
6
arkadaşım bence bir doktora gitmelin hem hamile olup olmadığını anlarsın hemde ağrılarının nedenini öğrenirsin.

2 gündür belim çok ağrıyor bugünde sol kasığımda ağrı başladı. için için ter döküyorum için bunalıyor resmen. ağzım kuruyor su içincede midemde bir ağrı oluşuyor. adetim 9 mart inşallah hamileyimdir. ama beklemek o kadar zor ki birde şu ağrılar. birde sabahları bulantım oluyor kahvaltı edince bazen geçiyor bazen çıkartıyorum. acaba sizce hamilemiyimdir.

2 gündür belim çok ağrıyor bugünde sol kasığımda ağrı başladı. için için ter döküyorum için bunalıyor resmen. ağzım kuruyor su içincede midemde bir ağrı oluşuyor. adetim 9 mart inşallah hamileyimdir. ama beklemek o kadar zor ki birde şu ağrılar. birde sabahları bulantım oluyor kahvaltı edince bazen geçiyor bazen çıkartıyorum. acaba sizce hamilemiyimdir.

aynen benimde öyle oluyor canım.akşamları içim alev gibi yanıyo,sabahları bulantı baş dömesi ağızda kuruluk ,kasık ağrısı ne ararsan var yani anlıycağın.adetim 10 mart ama 1 martta bi lekelenme oldu bende 3 gün sürdü...herkez hamile olabilirsin dedi..kan testi yaptım sonucu öğleden sonra alıcam..umarım hamişimdir..
:teytey:

inş cnm ikimizde hamişizdir. benim 7 ay önce bebişim tutunamamıştı. onun için çok korkuyorum.

hayırlısı olsun tatlım... dilerim iii haberlerle bize dönersin..........

herşey gönlüne göre olur inşallah cnm******************************************

sağolun kızlar inş olur gebelik öncesi belirtileri okuyorum sürekli hepsi var 1,5 yıldır istiyoruz bebiş

Allah gönüllerinize göre versin kizlar. insallah hayirli haberler verirsiniz...

inş cnm ikimizde hamişizdir. benim 7 ay önce bebişim tutunamamıştı. onun için çok korkuyorum.

niye korkuyosun ..sevinmen lazım en azında hamile kalabiliyosun...
stresten uzak durmaya çalış...her zaman tutunamıycak diye bişiy yokki..
ümidini sakın yitirme!

X