Kaset testler en erken ne zaman dogru sonuc verir

cesursavasci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
8.597
10.124
Kızlar kaset testler en erken ne zaman doğru sonuç verir İnternet'e adet gecikmesinin 10.gununden itibaren doğru yaziyo ama kimi üyelerimiz adet tarihinden 1 hafta önce yaptığında pozitifi gördüğünü soyluyor

Ben laboquick kaset test yapmisyim 7 gün Kala çok silik bir çizgi vardı
1 hafta önceden doğru sonuç vermesi çok iyiymiş benimde adetime 3 gün kaldı ama yarın yapicam ilk idrarimla gebelikten şüpheleniyorum içim icimi yemeden o stresi atmak istiyorum

1 hafta önceden doğru sonuç vermesi çok iyiymiş benimde adetime 3 gün kaldı ama yarın yapicam ilk idrarimla gebelikten şüpheleniyorum içim icimi yemeden o stresi atmak istiyorum
benim kedim katiyen gelip karnıma yatan kendini sevdiren bir kedi değildir,öğrenmeden bir hafta önce hep gelip karnıma yattı dedim bayram değil seyran değil bu kedi beni neden seviyor😂ilk şüphelendiğim an buydu ve o sürede göğüslerimde ağrı yaşamıştım bir de midemde kasıklarımda batma hissi çok oluyordu

benim kedim katiyen gelip karnıma yatan kendini sevdiren bir kedi değildir,öğrenmeden bir hafta önce hep gelip karnıma yattı dedim bayram değil seyran değil bu kedi beni neden seviyor😂ilk şüphelendiğim an buydu ve o sürede göğüslerimde ağrı yaşamıştım bir de midemde kasıklarımda batma hissi çok oluyordu
Ben yerim kedinizi😍çok tatlı minnoslar ya hmm herkesin belirtileri gerçekten çok farklı

X