Göz Makyajı Kaşa nasıl şekil verilir, kaş alırken neye dikkat etmeliyiz resimli anlatım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
resme bakınca eyeliner aklıma geldi.seviyorum aslında,ama hep sürmeyi unutuyorum yarın süreyim bari

kaşlarım çok seyrek. sarımsağın iyi geldiğini duymuştum ama kokusu da problem.. başka alternatif bileniniz var mıı?

Badem yağının işe yaradığını duymuştum. Kuzenim kaşlarını kalınlaştırmak istediğinde badem yağını kullanmıştı istediği sonucada ulaşmıştı. :) Umarım işine yarar.

sürdüm canım bugün,mavi lenslerimi de taktım am bu defa ben de güzel süremedim,hamlamışım sanırım hahaha

Son düzenleme:
sanırım ben bu kaş konusunda şanslıyım. hayatımda hiç kuaföre kaş aldırmadım.

lisede bir arkadaşımın yaşadığı kuaför faicasından sonra pek güvenemedim. çünkü incecik kaşlarla gelmişti okula. o yüzden üniversiteye kadar kaşlarımı orta kısım hariç hiç almadım. zaten kaşlarım çok yoğun, gür değil. yalnızca ara ara çıkan, yoğun olmayan kısımları aldım. doğal olarak şekle girmiş oldu. hala da aynı, zaten iki tel kaşım var. biraz kaçırsam incecik kaşım olacak. dokunmuyorum, korkuyorum

şimdi gidip kalemle ölçüm yaptım. kaşlarım doğal haliyle, bu kavis yeri başlangıcı bitişi herşeyi yerli yerindeymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…