Göz Makyajı kaş uzatırken oluşan görüntü acil yardım ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

rose_of_vova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
723
2
merhaba kızlar kaşlarımı aylardır incecik aldııımdan iğrenc gözktüklerini fark ettim:KK70: gözlerim çok boş üstten tabiki kötü gözküolardı şimdi uzatıyorum ancak 1 hafta oldu ..istediğim yerler harici alttan ordan burdan öle çıkıyorlark iğrenc gözküo altlar çıkmıyo ne yapmam lazom badem yağıda uyguluyorum arkadaşlar normalde kaşım vaerdı oralarda ala ala bittimi anlamadım imkansız ama :S niye böyle düzensiz çıkıo ? yardım edermisiniz?

kaşların uzayana kadar arada toparlatabilirsin sonuçta kaşını kalın aldırmış olsan bile o saçma yerlerdeki gereksi yerlerdeki tüyler de alınıcak

kaşların uzayana kadar arada toparlatabilirsin sonuçta kaşını kalın aldırmış olsan bile o saçma yerlerdeki gereksi yerlerdeki tüyler de alınıcak

hmmm ama tatlım şöyle anlatayım alırsam oradaki kaş incelcek çünkü sanırım kökten her yandan çkmıo bazıları uzayp alttan üste ulaşıo saç gbi çkmıo yada bilmiorum umarım kaş küsmemiştir öle irenc gözküoki azcık alrttan ben alsan daa ii olur sanki

hmmm ama tatlım şöyle anlatayım alırsam oradaki kaş incelcek çünkü sanırım kökten her yandan çkmıo bazıları uzayp alttan üste ulaşıo saç gbi çkmıo yada bilmiorum umarım kaş küsmemiştir öle irenc gözküoki azcık alrttan ben alsan daa ii olur sanki

toplamanın illaki faydası olucak canım çirkin görüntüye...sen al alttan biraz

X